Keerulise aasta kokkuvõtteks

2020. aasta õpetas tõenäoliselt midagi uut meile kõigile. Raskuste kiuste seljatasime ettenägematud probleemid, et kriisist tugevamana väljuda.

“Aasta 2020 oli justkui tagasisööt jalgpallimängus: hetkel oli lihtsalt võimatu edasi liikuda ning ka äärevahetust teha, mistõttu oli vaja korraks tempo maha võtta ja suunda muuta,” tõdes Poseidoni tegevjuht Martin Kuldmägi möödunule tagasi vaadates.

Paljud aasta alguses peas mõlkunud mõtted jäid tõepoolest realiseerimata, sest alates märtsist muutus maailm tundmatuseni. Jah, suveks sai viiruse esimene laine seljatatud ja jalgpallilahingud ei jäänud pidamata, kuid aasta viimastel kuudel sekkus nähtamatu kaaslane taas üha jõulisemalt meie ellu.

Ent noored merejumalad olid aastal 2020 kõige kiuste tublid, mängisid edukalt Eesti meistrivõistlustel ning tõid kõrgeid kohti ja häid tulemusi turniiridelt! Siit on hea edasi minna.

Täiskasvanute seas sai Tallinnasse kolinud duubelmeeskonna hooaeg õnnetu juhuse läbi valelähte ja mitu positiivset tulemust läksid tühistamisele, kuid kogus end ja võitis sügisel IV liiga C-tasandi. Siit on hea edasi minna.

Esindusmeeskonna hooaeg II liigas osutus katsumusterohkeks. Pea hoiti püsti ja kogemusi lisandus kamaluga, kuid lõpuks leiti end väheste võitude tõttu siiski tabeli põhjast.

“Esindusmeeskonna 2020. aasta algus oli lootustandev ja tõsiste treeningutega, aga paraku pani koroonakriis sellele tugeva põntsu, kui mitmed mängijad loobusid, mitmed ei hoidnud end vormis ja mitmed said vigastada,” märkis treener Joonas Einfeldt. “Samas mängisime hooaja siiski ära ja uuel hooajal on tänu sellele alguspunkt kindlasti parem.”

Niisiis võib lõppakordina öelda, et siitki on hea edasi minna – et 2021 tuleks rõõmsamates toonides ja mõlkuvad mõtted ka realiseeruksid.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad