Kel hoog sees, sel punktid tabelis

Eelmise nädala vaieldamatu tippsündmus oli Väikelinna Cup, aga lisaks oli neli meie võistkonda tules meistrivõistlustel.

Pühapäeval ja esmaspäeval Sindis toimunud Väikelinna Cup pakkus kahe päeva ja viie turniiri jagu lõbusat jalgpalli – vähemalt absoluutselt kõigi mängijate endi arvates!

Esmalt pühapäevast. Kui 2015 ja 2016 vanuseklassides skoori ei loetud ja tabelit ei peetud, siis 2014 turniiri esikoht jäi koju – treener Joonase hoolealused võitsid neli ja viigistasid ühe kohtumise, millest esikohaks piisas. Hõbemedalid sai kaela Saaremaalt külla tulnud JK SEPPS ja pronks läks FC Floraga pealinna. Osalesid veel Lõuna-Läänemaa, Pärnu JK ja Poseidon II.

Poseidoni 2014 ja 2015 võistkondade treener Joonas Einfeldt: “Mängijad suutsid trennides õpitut kenasti ka pingesituatsioonis ellu viia ja see tõi sinisele võistkonnale tulemuse. Valge võistkond tahtis ja proovis samuti, edu jäi pigem ilma pallita vähesema pingutuse taha. 2015 turniiril osalenud üllatasid aga kiire arenguga enim: võidud võitudeks, aga võrdsemates mängudes suudeti isegi oma seljatagune nulli jätta, mis sellises vanuses on saavutus omaette.”

Esmaspäeval alustasid kõige vanemad ehk lapsed sünniaastaga 2012. Suurima karika viis koju Pärnu Vaprus, teine-kolmas olid Tartu meeskonnad WJK Santos ja Helios. Meie noorte turniir läks kahjuks väga kaugele aia taha, aga spordis tuleb seda ikka ette! Osalesid ka Pärnu JK ja Vapruse teine võistkond.

Esmaspäeva õhtul 2013 turniiril olid merejumalad aga tublid, tasuks teine koht WJK Santose järel ja Heliose ees. Konkurentsi pakkusid Pärnu JK ja kaks Vapruse võistkonda.

Poseidoni 2012 ja 2013 võistkondade treener Janar Larin: “2013 võistkond oli tubli, pingutas ja suutis keskendumist hoida – tasuks teine koht, vastane oli sel korral tõesti meist parem.”

Väikelinna Cup tuleb kindlasti taas. Millal ja kus? Küll peagi selgub!

Eesti meistrivõistlusel jätkas suurepäraselt esindusmeeskond. Samuti kahest kaks võitnud Läänemaa JK Haapsalu vastu domineeriti selgelt, teise poolaja väravatest – protokolli kanti omavärav ning meie poolt Madis Tammsaar ja Artur Šalda (Fermid.ee) – vormistati 3:0 võit ning ühtlasi hooaja esimene nullimäng, mille sai postide vahel kirja Taavi Tamm (Nord Homes). Oleme üks kolmest meeskonnast, mis liigas täiseduga jätkab!

Esindusmeeskonna kapten Marti Mägi: “Kolmest kolm – ei saagi vist paremini alustada. Mängupildi poolest täiesti teistsugune mäng võrreldes eelmise kahega, kus me seekord saime palliga rohkem mängida. Hea meel on, et enda puuri puhtana hoidsime ja loodan, et jätkame samas tempos.”

Oma esimese, magusa võidu sai kolmandas voorus U15 võistkond, kui FC Flora võõrsil 2:1 seljatati. Hooaega alustasid kaotusega aga kaks võistkonda: duubel jäi visa võitlusega 1:6 alla Saue JK duublile, U13 I aga 1:5 tugevale FC Araratile.

Uuel nädalavahetusel mängib esindusmeeskond kahel korral JK Jalgpallihaiglaga: esmalt neljapäeval kell 19.30 Mai kunstmurul karikavõistluste raames ja siis pühapäeva õhtul võõrsil liigamängu. Tule ja toeta neljapäeval omasid, koos jõuame järgmisesse ringi!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad