Kilingi-Nõmme liitub JK Poseidoniga!

Alates 1. septembrist 2015 ühinevad JK Poseidon ning Kilingi-Nõmmes tegutsev Saarde Spordiliidu jalgpalliosakond ühiseks paremaks ja suuremaks Pärnu JK Poseidoniks. Läbirääkimised on kestnud pikalt ning selle tulemusena oleme jõudnud sinnamaani, et ühinemine saab edukalt toimuda.

Selle tähistamiseks toimub 30. augustil Kilingi-Nõmme staadionil jalgpallipäev. Kell 14:00 algab Pärnu JK Poseidoni esindusmeeskonna mäng SK Trummiga. See mäng on Kilingi-Nõmme liitumise puhul nimme seal toimumas. Kell 16:00 algavad mängud lastele. Klubi laienemist on oodatud tähistama kõik lapsed ning lapsevanemad nii Kilingi-Nõmmest kui ka kõigist teistest kohtadest!

JK Poseidoni esindusmeeskonna mängija, Kilingi-Nõmme koordinaator ning noorteteener Nils Grün: “See tundus ainuõige lahendus. JK Poseidoniga tekkis juba paar aastat tagasi side. Täpsemalt, mis ja kuidas, seda ei mäleta. Meie kõige suuremaks mureks oli täna see, et kus saavad poisid mängida peale noorte D-klassi. Kuna peale seda minnakse suurele väljakule, on väikse koha jaoks see ülimalt suur ja isegi ületamatu probleem. Ja kuna JK Poseidon tegeleb Pärnumaal just väikeasulate treeningute läbiviimisega, siis tundsime samastumist. Erinevatest piirkondadest tulevad poisid, kes saavad võistlustel kokku ja leiavad endale uusi sõpru. Saarde Spordiliit on ka ise sellist mudelit varem kasutanud, aga tööjõu ressurssi nappis, mille tõttu see tegevus hääbus. Mul on ääretult hea meel, et ka JK Poseidon oli valmis omaltpoolt sellist sammu tegema ja ma usun, et sellest võidavad mõlemad.”

JK Poseidoni noortetöö juht ning noortetreener Joonas Einfeldt: „Mul on ülimalt hea meel, et Nils koos Kilingi-Nõmme lastega on ühinenud JK Poseidoniga. Usun, et selle üle on kõigil hea meel. Võimalused suurenevad, kõik lapsed saavad võimaluse ning ka konkurentsivõime suureneb. Nils teeb samuti oma tööd südamega, mistõttu leidsime koheselt ühise keele. Tark mäng, tark klubi! kõlab nüüd ka Kilingi-Nõmmes.“

*2015. aasta ENMV mängivad lapsed Kilingi-Nõmme Lynx Aurumi eest lõpuni.

Pildil Pärnu JK Poseidoni salliga Nils Grün, foto: Tanel Pihelgas

Arhiiv

Kategooriad