Kindel: tule ja võta ette 14. augustil!

Järgmisel laupäeval, 14. augustil toimub Raeküla staadionil teist aastat järjest ettevõtetele mõeldud jalgpalliturniir “Võta ette!, mida korraldab JK Poseidon.

Koroonaviiruse uue laine saabumise tõttu oli turniiri korraldamine kahtluse all, kuid 9. augustist kehtima hakkavaid piiranguid ja reaalset olukorda hinnates jõudsime seisukohale, et värskes õhus ja kontrollitud alal toimuvat võistlust on võimalik mõistlike kompromissidega läbi viia. Niisiis kutsume ettevõtteid teist aastat järjest ette võtma!

“Lükkasime turniiri toimumise aja juunist augusti lootuses, et suve teises pooles ei ole koroona sarnaselt mullusele peamine jututeema, kuid kahjuks seekord nii ei läinud,” tõdes klubi tegevjuht Martin Kuldmägi.

“Pidime seetõttu loobuma mitmetest planeeritud kõrvalistest ja turniirile järgnema pidanud tegevustest, kuid jalgpallilahingud saavad siiski kenasti ja ohutult peetud. Palume aga seekord kõigi turvalisuse huvides tulla osalejatel nendeks tundideks staadionile üksi, et saaksime ürituse korraldatud vastavalt sel ajal kehtivatele piirangutele.”

Turniirile ootame maksimaalselt kaheksat võistkonda, igaühe ridadesse võib kuuluda kuni kümme mängijat (väljakul 4+1). Vähemalt kolm mängijat peab töötama turniirile registreeritud ettevõttes, osaleda ei tohi Eesti tippliigade mängijad.

Osavõtutasu võistkonna kohta on 300 eurot, mida kasutatakse JK Poseidoni noortevõistkondade sõidukulude katmisel. Igale osalejale on garanteeritud vähemalt viis 15-minutilist matši ja lõunaks soe supp, esikolmikule ka karikad ja medalid. Turniir algab 14. augustil Raeküla staadionil kell 11.30 ja kestab orienteeruvalt kolm tundi.

Vähemalt viis ettevõtet on juba registreerunud – tegutse kiirelt ja võta ühendust Martiniga (martin@jkposeidon.ee)!

Piisava huviliste arvu korral saab turniiril osaleda ka JK Poseidoni lapsevanemate võistkond – anna enda mängusoovist teada Joonasele (joonas@jkposeidon.ee)!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad