Klubi kasvandikud Pärnu-Jaagupi Cupil

Novembrikuine Pärnu-Jaagupi Cup on Poseidoni võistkondadele kujunemas meeldivaks iga-aastaseks traditsiooniks. Ka tänavu ei tehtud erandit ning saaliturniiri väisati kokku kolmes vanuseklassis viie erineva võistkonnaga. U9 poistel õnnestus koju tuua ka kolmanda koha karikas.

Kõige nooremad poseidonlased osalesid U8 (2009. a sündinud poiste) turniiril, kus panime välja kaks võistkonda: Poseidon valge, keda juhendas treener Martin, ning Poseidon sinine, keda juhendas treener Nils. Mõlemad võistkonnad mängisid 6 korralikku ning tasavägist mängu ning said sealjuures ka kohamängudel penaltite löömist harjutada, kust väljuti võidukalt kõigil kordadel. Kokkuvõttes Poseidon valgele turniiritabelis 5. koht, Poseidon sinisele 7. koht. Turniiril osales 10 võistkonda.

Poseidoni kõige edukamaks võistkonnaks tänavusel turniiril kujunes aga U9 (2008. a sündinud poiste) võistkond, kes saavutas pingelisel turniiril kokkuvõttes 6 võistkonna seas 3. koha. Treener Martini hoolealused näitasid head kaitse- ning ründemängu, kusjuures tõeliseks staariks kujunes Hannes, kes oma rohkete väravatega vastaste kaitseliinile pidevalt peavalu valmistas.

U11 (2006. aastal sündinud poiste) turniiril oli Poseidon jällegi esindatud kahe võistkonnaga: Poseidon valget juhendas treener Joonas, Poseidon sinist treener Nils. Selles vanuseklassis jäi noorte merejumalate laeks omavaheline 9.-10. koha heitlus, millest seekord väljusid võidukalt valged poseidonlased. Kuna tegemist oli mõlemale võistkonnale esmakordne ühine võistlus, siis ei olnud tulemus märkimisväärselt üllatav. Kindlasti osutuvad edaspidised võistlused tunduvalt edukamaks.

Suured tänud turniiri korraldajatele meeleolukate elamuste eest ning jääme põnevusega järgmise aasta võistlusi ootama! Meie võistluskalender aga niipea veel pausi ette ei näe, sest juba detsembrikuus on erinevad Poseidoni meeskonnad osalemas Tallinnas Nõmme Unitedi poolt korraldataval Talveliiga avaetapil.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad