Klubi kasvandikud Santos Indoor Cupil

23. ning 24. jaanuaril toimus Tartu lähistel Nõo Spordihallis Santos Indoor Cup 2016. Ka meie noormängijad, treenerid ning lapsevanemad võtsid turniirist aktiivselt osa, mistõttu oli JK Poseidon esindatud 2005., 2006. ja 2008. aastal sündinud poiste turniiridel.

23. jaanuari hommikul oli võistlustules ’05 võistkond. Varajasest ärkamisest ning pikast bussisõidust end aga heidutada ei lastud ning tehti tubli tööpäev. Kokku peeti 5 mängu, millest võitjatena väljusid meie poisid kolmel ning kaotajatena ühel korral. Lisaks mängiti üks kohtumine sõbralikult viiki.

Treener Martin: “Tulemuste koha pealt tegime kindlasti hea turniiri, kuid sel korral ei olnud mängupilt päris see, mida lootnuks näha. Jäime teatud olukordades natuke passiivseks ja ka otsuste vastuvõtmise kiirus jättis soovida, mistõttu kannatas mängutempo. Positiivne on aga see, et suutsime mänge võita ka mitte just kõige ilusamate esitustega – see on juba märk võistkonna tugevusest.”

23. jaanuari pärastlõunal toimus 2006 turniir, kus Poseidonit käis esindamas Nils Grüni võistkond, kes tegi samuti väga eduka turniiri.

Treener Nils: „Oli üks tore ja huvitav turniir, kus praktiliselt kõik võistkonnad olid väga võrdsed. Tavalise saaliga võrreldes oli ruumi küllaga, kus sai ka kenasti söötu mängida. Meie poiste esimene mäng tundus olema lihtne ja tuli kerge võit, mis andis hea tuju. Edasine turniir kujunes väga tasavägiseks ja huvitavaks. Järgmise mängu küll kaotasime, aga viimased kolm mängu lõppesid 1:1 viigiga. Turniirilt kogusime 1 võidu, 3 viiki ja ühe kaotuse. Päev oli igati kordaläinud ja andis poistele hea kogemuse.“

24. jaanuaril toimus 2008 sündinute turniir, kus Poseidon käis lausa kolme võistkonnaga. Turniiril mängisid võrdsed võistkonnad ja skoorid olid tasavägised. Löödi palju väravaid ja kogeti positiivseid emotsioone.

Treener Joonas: „Väga kordaläinud turniir, kus mängisime 5 võrdse vastasega. Seekord suutsime kõiki ka võita. See aga polnud eesmärk omaette – eesmärgiks on mängijate pikaajaline areng, mis tuleb läbi õppimise, mitte läbi tulemustele orienteerituse. Mängijad olid tublid ja nautisid mängimist, mis tähendas vahepeal ka treeneriga pahandamist, kui välja vahetati. Sellist põlemist treener näha tahabki!“

Treener Martin: „Meie võistkond on üsna noor ning poisid pole ka väga kaua veel trennis käinud. Selge see, et esimesed võistlused on rasked, kuid teeme tööd ja tasapisi õpime.“

Pildil treener Martin Kuldmägi 2008 võistkond

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad