Klubis alustas tööd turundus- ja kommunikatsioonispetsialist

Poseidoni kontoripoolele lisandus uus ametikoht ja –töötaja: klubi avaliku kuvandi eest hoolitseb alates märtsikuust Ivar Lepik.

“Viimase aasta-kahe jooksul oleme üha rohkem saanud aru erinevatest puudustest ja lünkadest, mis eksisteerivad meie klubi kontoripoolel,” kommenteeris täiendust klubi tegevjuht Martin Kuldmägi.

“Oleme teatud protsesside läbiviimisel jäänud hiljaks ning paljude teiste organisatoorsete küsimustega tegelenud treeneritöö kõrvalt. Selline pinnas ei ole aga kvaliteetseks arenguks hea ega jätkusuutlik ning vajab selget muutust.”

Ajakirjanduses ja kommunikatsioonis kõrghariduse omandanud Lepik on Eesti jalgpallisõbrale tuttav eelkõige Soccernet.ee portaalist, kus ta viimase kümne aasta jooksul erinevaid rolle täitis. Poseidoni värve esindab ta mängijana juba aastast 2014.

“Otsisin elus uut väljakutset ja nägin Poseidonis potentsiaali aidata klubi edasi selliselt, nagu seda Eesti jalgpallis varasemalt tehtud ei ole. Leidsime kiiresti ühise keele,” märkis Lepik. “Klubi pikaaegse liikme ja harrastusjalgpallurina tean, milline on meie lähtepunkt. Poseidoni senine fookus on selgelt olnud kvaliteetsel noortetööl, mis loob tugeva vundamendi püramiidi edasiseks arenguks.”

Esimese väliselt nähtava tulemusena läbis värskenduskuuri klubi kodulehekülg, mille uuendamine  möödunud kevadel kaootilises koroonamaailmas soiku jäi. Nüüd käib töö juba järgmistel rinnetel, kuigi praegustes oludes on tegu paraja väljakutsega.

“Kaugematest sihtidest rääkida on veidi vara ja liigume esialgu edasi samm-sammult, ent lihtsustatult öeldes näeb Poseidoni pilt ette koostööd kogukonnaga, mitte nui neljaks Eesti meistritiitli poole püüdlemist,” selgitas Lepik. “Sestap pole lugu ka esindusmeeskonna III liigasse langemisest. Vahel tulebki teha samm tagasi, et siis astuda juba kaks sammu edasi.”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad