Kodu Kuubis paneb JK Poseidoni tegevusele õla alla

On hea meel teatada, et ehitusfirma Kodu Kuubis on asunud JK Poseidonit toetama. Kodu Kuubis pakub klubile esialgu kontoripinda ning väikebussi, kuid juba praeguseks hetkeks on arendamisel mitmed teised ja märksa suurejärgulisemad plaanid. Meie aga omalt poolt pakume ehitusettevõttele reklaami võimalust, et kaubamärk võimalikult suure rahvahulgani jõuaks.

Kodu Kuubis OÜ tegeleb hoonete renoveerimisega energiasäästlikuks ja tervislikuks ning uute energiasäästlike hoonete ehitamisega, kasutades selleks peamiselt põhuplaati. Põhuplaat on uus, samas üsnagi kiiresti omaks võetud toode Eesti ehitusturul. Sarnaselt põhuplaadiga on ka ettevõte Kodu Kuubis uus ja julgelt võib öelda, et nemadki on kiiresti omaks võetud. Just see võibki olla põhjuseks, miks meil koostöö selle organisatsiooniga nii hästi sujub. Tundub, et oleme mõlemad avatud ja ambitsioonika mõtlemisega organisatsioonid.

Kodu Kuubis tegevjuht, Germo Karro, peab meie klubi juures vast kõige olulisemaks kiiret noorte jalgpallurite pealekasvu. “Oleme veendunud, et just noored on need, kellega üheskoos jõuame tulevikus Eesti jalgpallimaastiku vallutamiseni,” arvab ta. Samuti hoiab ettevõtte tegevjuht silma peal ka meie esindusmeeskonna tegemistel. Väga motiveeriv on teadmine, et meie tegemisi on märgatud.

JK Poseidoni juhatuse liige Silver Lulla on samuti koostöö üle õnnelik: “Oleme juba mõnda aega otsinud omale sobivat koostööpartnerit ning Kodu Kuubis OÜ näol oleme leidnud endale ideaalse partneri. Me usume, et tegu on suure potsentsiaaliga ettevõttega, kelle puhul on suurimateks trumpideks nende põhuplaadi nišš, ambitsioonikad plaanid ning hästi läbimõeldud ja planeeritud tegevus. Meie jaoks on äärmiselt oluline ka ettevõtja enda suur huvi Poseidoni klubi tegemiste vastu ning soov anda omapoolne panus Eesti jalgpalli helgema tuleviku nimel. Olen kindel, et meie koostöö saab olema viljakas ning tulevikule orienteeritud!”

Kodu Kuubis logo ning veebiaadress on noortevõistkondade võistlussärkidel ilutsenud juba mõnda aega, lähiajal on kindlasti kavas ka logo asetamine esindusmeeskonna mänguvormidele. Seni on koostöö sujunud mõlema osapoole jaoks produktiivselt ning kasulikult. Tihedale suhtlusele aitab kaasa tõsiasi, et Lembitu tänaval asuvas Raeküla Vanakooli Keskuses jagame kontorit Kodu Kuubis inimestega, mistõttu on praeguseks peetud juba mitmeid ja mitmeid mõttetalguid, kust on välja koorunud põnevaid ja ambitsioonikaid ideid.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad