Kodused saaliturniirid Uulus selleks korraks peetud

Uulu spordi- ja kultuurikeskuse hõivasid nii pisikesed kui ka suuremad vutimehed kolmeks nädalavahetuseks. Kohal oli külalisi nii Pärnust, aga ka kaugemalt: Tallinnast, Sauelt, Arest, Vändrast, Torist, Kilingi-Nõmmest. Kokku jagati medaleid ning karikaid viies vanuseklassis: 2001., 2003., 2004., 2006. aastal sündinud lastele ning madalamate liigade meestele.

2001. aastal sündinud poiste turniiril võidutses Tallinna Kalev, edestades Pärnu Vapruse I ja II võistkonda. Kahel Poseidoni võistkonnal võitlusesse kõrgemate kohtade pärast seekord kahjuks asja ei olnud.

2003. aastal sündinud poiste vanuseklassis – mis kujunes sisuliselt Pärnu meistrivõistlusteks – pälvis esikoha Pärnu Vapruse I võistkond. Ülejäänud karikad kuulusid PJK II ja PJK I võistkonnale. Poseidon oli jällegi esindatud kahe võistkonnaga, kellest üks võitles end tabeli keskele, alistades selle käigus nii mõnegi vastase. Mitme väravaga särasid Harly Lehismets, Hardo Kääni. Kuido Mändmets ja Alex Lepp.

2004. aastal sündinud poiste turniiril pälvis võidukarika PJK I võistkond, kellele järgnesid punktitabelis Lynx Aurum Kilingi-Nõmmest ning Vapruse I võistkond. Meie lapsed mängisid sel turniiril endast ühe aasta vanemate poiste vastu, kuid tegid seda vapralt ja aukartust näitamata. Tulevikus juba paremini!

Kõige pisemate ehk 2006. aastal sündinud poiste vanuseklassis näitasid võimu Tallinna võistkonnad. Esikoha pälvis FC Štrommi, edestades Tallinna Kalevi II ja I võistkonda. Poseidoni vutipoisid omandasid keeruliste mängude kõrval Pärnu ja Tallinna võistkondade vastu ka üksjagu väärtulislikke õppetunde, et järgmine kord juba kõvemat vastupanu osutada. JK Poseidoni eest lõi mitu väravat Taavet Allikas ja Annes Maate.

Meeste turniiri esikoht kuulus Saue JK-le, kes pingelises finaalis alistas Pärnu JK võistkonna. Kolmandaks võitlesid end Tori Põrgulised. Kaks Poseidoni meeskonda mängisid turniiritabeli keskmistele kohtadele.

Turniiri kaaskorraldaja, Joonas Einfeldt, võttis kogu ürituse kokku järgnevalt: “Korralduslik pool läks igati korda ning suuremaid probleeme ei olnud. Lastele kohaselt mindi mõnel turniiril väljaspool väljakut veidi hoogu, aga midagi hullu polnud. JK Poseidoni esinemine oli 2003 turniiril väga tubli. Ka 2006 turniiril suudeti mitme vastasega võrdne-võrdsega madistada. Raskeks läks seekord 2001 ning 2004 turniiril, aga küll edaspidi paremini. JK Poseidonil on plaanis järgmistel turniiridel osaleda juba veebruaris, seega kaua ootama ei pea. Loodetavasti korraldame oma turniire tuleval aastal uuesti. Plaane on mitmeid ning äkki saab tulevikus teha juba terve talveliiga, kus turniirid toimuksid mitmes kohas üle maakonna. Jaanuarikuiste turniiride eest tahaks väga tänada Uulu spordi-ja kultuurikeskust, kes tuli meile igati vastu ning ei pahandanud ka väiksemate probleemide pärast.”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad