Kohtume pühapäeval Raekülas!

Sel aastal tähistab JK Poseidon oma 10. sünnipäeva – ja nüüd on aeg seda teha koos kõigi Teiega! Kohtume pühapäeval, 21. mail kell 12.00 Raeküla staadionil.

Et sünnipäev ei ole enam mägede (või kehva ilma) taga, on paras aeg tutvustada, mida täpsemalt pühapäeval oodata võib.

Jalgpalliväljakul saab näha ühe lahingu asemel kahte – esmalt jooksevad kell 13.00 pooletunniseks sõumänguks väljakule meie klubi legendid, kelle vastu astuvad tulevaste legendide isad-emad ehk lapsevanemad. Kell 14.00 saab aga avavile esindusmeeskonna liigamäng Hiiumaa/Läänemaa võistkonna vastu. See kohtumine kestab traditsiooniliselt 90 minutit.

Jalgpalliväljaku ümber on üles seatud vahvad Hops ja tops batuudid, teravamatele jalgadele täpsuslöökide ala ja loomulikult möödunud aastast tuttav leiunurk, kuhu tuua-vahetada oma seisma jäänud jalgpallivarustust.

Kõik Poseidoni võistkonnad pildistab vastavalt treenerite poolt edastatud ajakavale üles fotograaf Tõnu Stoltsen, orienteeruvalt kell 13.45 on planeeritud ka suur ühispilt – selleks koguneme kõik koos tribüünile!

Söögipoolist pakub soovijatele tippkokkade Herkki Ruubeli ja Sören Mäesalu tänavatoiduauto Toidutiim, pehmet jäätist Hops ja tops ning liigamängu vaheajal ehk orienteeruvalt kell 14.45 aitab klubi ka omaltpoolt suu maitsva kringliga magusaks teha.

Ilusa ilma tellisime ära, hea tuju toote Teie ja kolme punkti lubame meie – näeme Raekülas pühapäeval, 21. mail kell 12.00 – 16.00!

Ja kel jalgpallist isu täis ei saa, siis samal õhtul kell 18.00 saab Sindi Gümnaasiumi juures nautida kõige ehtsamat Rahvaliiga madinat, meie harrastajad võõrustavad hooaja esimeses kodumängus AQ Lasertooli.

* * *

Oleme suures tegevushoos jäänud võlgu ka möödunud nädala tulemused! Noortest hoidsid lippu kõrgel FC Tallinnaga tubli 0:0 viigi välja võidelnud U16 ja Ken Eric Neutali kübaratriki toel Tartu Kalev/Merkuur-Juuniori 3:2 alistanud U14 I võistkond, U14 II tunnistas FC Elva 0:7 ja U12 väravaterohkes lahingus Kohila Püsivuse 2:9 paremust. Esindusmeeskonnal oli aga viimasel hetkel koosseisust olulisi langejaid, mistõttu FC Flora U19 võistkonnale alistuti 0:4.

Keskväljal niite tõmmanud Eerik Kaupmees: “Noore Flora vastu ühe varumehega ja mitme võtmemängijata minnes teadsime, et läheb raskeks ja rohkem tuleb kaitses istumist. Esimesel poolajal suutsime tublisti vastu panna ja ise ka mõned võimalused luua, aga viimase hetke õnnetu penalti oli valus. Müts maha terve võistkonna ees, alla ei andnud me lõpuni.”

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad