Kõik jääb otsustava 90 minuti peale

Esindusmeeskond alustas II liiga üleminekumänge kodus 1:1 viigiga Keila JK vastu, seega otsustatakse paari võitja Harjumaal.

Saime pealtvaatajate ja muidugi ka endi meelehärmiks kohe külma pangetäie vett kaela, kui vastane avakohtumist juba teisel minutil juhtima asus. 21. minutil tõi Richard Kiviselg aga tabloole viigiseisu ja nii jäigi. Kumbki liigseid riske võtta ei tahtnud, suurem osa matšis möödus võitluse tähe all.

Kõigis senistes üleminekumängudes võrku sahistanud ja hooaja kogusaldo 24 väravani viinud Richard Kiviselg: “Saime kohe korraliku ehmatuse osaliseks, mis pani meid mõistma, et päris nii kergelt seda mängu võtta ei saa. Tegime sellest kiirelt omad järedused ning suutsime vastusena ka vastase võrku sahistada, mis jättis seisu eesseisvaks nädalavahetuseks lahtiseks. Rõõmupakkuv tulemus on nüüd meie enda teha.”

Korduskohtumine peetakse Keila jalgpallikompleksi kunstmuruväljakul (Ehitajate tee 13, Keila) juba sel laupäeval, 12. novembril kell 13.00. Tule ja toeta omasid hooaja viimases mängus, kus kaalul II liiga pääse!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.