Kolm komplekti medaleid ja omavaheline finaal

Eesti meistrivõistluste mängudega on selleks aastaks kõik, mis tähendab, et jõudu käime katsumas kommertsturniiridel. Sel nädalal tõime ära kolm karikat, kusjuures Pärnu-Jaagupis 2010 finaalis kohtusid meie poisid omavahel.

Sellest alustamegi. Nii nagu meistrivõistlustelgi, olime 2010 vanuses platsis kahe võistkonnaga, ja finaalis kohtusid meie poisid omavahel. Kui esimeses omavahelises mängus alagrupis jäi I võistkond selgelt peale, siis II võistkond kogus ennast, murdis maha Pärnu Vapruse ja Vändra Vapruse maha ning jõudis finaali välja. Finaalis näitas tabloo lõpuvileks 1:1, penaltitega võitis 2:1 II võistkond.

2010 II võistkonna treener Martin Kaskla: “Mõnus vaheldus nii-öelda õuejalkale! Kõik mängud turniiril olid rasked, kuid poisid näitasid sisu ja kehtis vana klišee, et pall on ümmargune. Kõige selle tulemusena finaalis võit penaltiseerias ja emotsionaalselt kõva laeng kuttidele.”

2010 I võistkonna treener Martin Kuldmägi: “2010 I poisid tegid igati korraliku ja tubli turniiri. Meie mängupilt paranes selgelt iga kohtumisega ning mängijaid täitsid väljakul oma ülesandeid eeskujulikult. Kaotus finaalis valmistas küll pettumuse, kuid andis kindlasti hea õppetunni ja kogemuse – olen kindel, et mängijad teevad õiged järeldused.”

Medalid tõi Pärnu-Jaagupist ära ka 2012 võistkond, kes sai stardipakkudelt hästi minema ja tunnistas kuni otsustavate mängudeni vaid võite. Finaalgrupis tuli aga tunnistada Pärnu Vapruse ja Pärnu Kalevi paremust.

2012 võistkonna treener Janar Larin: “Oli väga palju positiivset, mida on keeruline sõnadesse panna. Kui tuttavad vastased mängitavad meie vastu ainult oma parimaid mängijaid, siis näeme, et oleme õigel teel.”

Pealinnas käis aga FC Flora turniiril “Rõõm jalgpallist” meie 2015 võistkond, kes paigutati korraldajate poolt eeldatavalt tugevamale turniirile – omamoodi tore tunnustus meie tööle. Häbisse ei jäädud, kaheksa võistkonna seas lõpetati tubli viienda kohaga.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad