Kolm võistkonda käisid Tiger Cup’il!

Viimased kaks nädalavahetust on JK Poseidoni noormängijaid käinud kaks päeva kestnud Tiger Cup’il Lool. Esmalt käisid seal 2004 sündinud poisid ja äsja lõppenud nädalavahetusel kaks 2006 võistkonda. Mõlemal turniiril oli osavõtjate nimistu väga esinduslik: Eesti tippvõistkondadest Soome ja Läti esindajateni. Turniirid olid väga arendavad nii mänguliselt kui ka meeskondade ühtsustunde kasvatamisel.

Poseidon I treener 2006 vanuses Joonas: „Jäin turniiriga väga rahule. Seitsmest mängust kuus olid igati korralikud, mille käigus teenisime ka 3 viiki. Kahjuks jäid võidud väikeste detailide taha, aga oleme aastaga väga suure arenguhüppe teinud. Kõige rohkem tegi head meelt mäng Nõmme Kaljuga, mille küll kaotasime 0:3, aga kus näitasime hambaid võistkonnale, kes juba füüsiliselt olid kaks korda suuremad kui meie poisid.  Nägin väljakul üsna loogilist jalgpalli, mis tegi väga head meelt. Lisaks oli see nädalavahetus võistkonna ühtsustunde kasvatamisel oluline, sest võistkond igapäevaselt koos trenni ei saa teha. Usun, et see turniir on terveks järgnevaks hooajaks hea alguspunkt.“

Treener Nils Grün võttis 2004 ja 2006 turniirid kokku järgnevalt: „Eelmisel ja sel nädalavahetusel käisid JK Poseidoni mängijad Tallinna külje all Loo turniiril, kus koguti mänguminuteid algavaks välihooajaks.  Minuteid kogunes kahe päevaga võistkondadele päris suur hulk.

Esimesed mängud olid mängijatele väga harjumatud, kuna talvel on harjutud saalis palju väiksema väljakuga. Samas oli turniir piisavalt pikk, et poisid saaksid aru, mida peab tegema teistmoodi võrreldes saaliga. Kahe nädalavahetuse turniiridega me küll ühtegi võitu ei saavutanud, aga hea mängukogemuse hooajaks saime küll. Treener jäi oma mängijate esitusega rahule ja siit on hea arendamist jätkata.

Lisaks said peale turniiri suuremad poisid tutvuda Tallinna vanalinnaga ja nooremad nautida veemõnusid Loo spordihoones, kus ka ööbisime.“

U13 vanusegrupi mängijad olid Kristjan, Randar, Kennert, Frederik, Karl, Caspar, Kristofer Robin, Rasmus, Kaido, Martti, Robert, Oliver, Milo.

U11 Poseidon I mängijad olid Villem, Annes, Handro, Krisander, Kaspar J, Brait, Kaspar R, Hannes, Marcus, Rait, Kaspar P, Aleksander.

U11 Poseidon II mängijad olid Johann, Toomas, Andres, Romet, Henri, Kerot, Mikk-Markus, Niglas, Kerdo, Markus.

 

Pilt: 2004 võistkond Tallinna vanalinnaga tutvumas

Arhiiv

Kategooriad