Koolikülastustega selleks korraks ühel pool

Möödunud nädalatel kohtusime paljude särasilmsete noortega, kes alustasid uut kooliaastat või astusid üle kooliläve üldse esimest korda. Väärt tulemusi tõime ära ka liigamängudest.

Meie tublid treenerid jõudsid sel aastal külastuste raames lasteaedadesse Häädemeestel, Sindis, Suigus ja Uulus ning koolidesse Ares, Häädemeestel, Kilingi-Nõmmel, Paikusel, Sindis, Uulus ja ka Pärnus (Tammsaare kool). Nii lõime otsese kokkupuute rohkem kui tuhande lapsega.

Klubi noortetöö juht Hendrik Toots: “Lapsed olid sel aastal eriti tublid ja aktiivsed – ootame kõiki jalgpalliga lähemat tutvust sobitama! Eriti hea meel oli näha nii suurt hulka sportlikke tüdrukuid, keda loodame Sindis juba õige pea treeningutel näha.”

Meistrivõistlustel saavutasid häid tulemusi noored. U17 alistas kodus 2:1 Viimsi ja kinnitas sellega üks voor enne lõppu, et hooaeg lõpetatakse Pärnu parimana ja Eesti seitsmendana. Ettepoole jäid vaid FC Flora, Narva Trans, FCI Levadia, FC Tallinn, Tallinna Kalev ja FA Tartu Kalev, selja taha aga Viimsi, Pärnu Vaprus, Tartu Tammeka, Ida-Virumaa Alliance ja TJK Legion.

Suure sammu Eesti 12 parema suunas astus ka U15, kui alistas Magnus Hartwichi kübaratriki toel koduplatsil 4:1 Keila JK. Konkurentide kaotused tähendavad, et viimases voorus Nõmme Kalju vastu on kõik nüüd enda kätes.

U13 I võistkond ei suutnud kahjuks ka sel nädalal august välja ronida ja jäi FA Tartu Kalevile alla 1:6. U13 II aga lõpetas hooaja 2:1 võiduga Kuressaare üle, mis andis hooaja lõpuks oma liigas tubli viienda koha.

Väikese pausi järel teenis punktilisa esindusmeeskond, kui tabelis eespool oleva Rummu Dünamoga kodus 2:2 viiki lepiti. Richard Kiviselg viis meid juhtima, misjärel jäime 1:2 kaotusseisu, kuid Anton Issakov päästis viigi. Mängu lõpus saime palli võrku ka kolmandat korda, kahjuks napist suluseisust.

Kapten, keskkaitsjana tavapäraselt 90 minutit rassinud Kert Pulst: “Keeruline mäng tugeva rivaaliga, kus viigiga võime meie vast rohkem rahule jääda. Viimased mängud pole just kõige paremad olnud, aga Rummuga mäng oli üldplaanis positiivne. Hooaja lõpuni jäänud veel kaks vooru ehk on vaja välja panna viimased varud ja punktid koju tuua.”

Uuel nädalal saab meile kõvasti kaasa elada Tallinnas: esindus mängib laupäeval kell 12.00 Kotka staadionil Rumori Calcioga, U15 aga päev hiljem samal ajal Hiiu staadionil Nõmme Kaljuga. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad