Kui ise ei löö, lüüakse sulle

Üks jalgpalli põhitõdesid sai nädalavahetusel taas kinnitust, kui Poseidoni esindusmeeskond alustas meistrivõistluseid 1:1 viigiga FC Flora U18 vastu.

Võõrsil toimunud kohtumine oli üpris võrdne, aga merejumalad asusid juhtima, kui Joonas Einfeldt – kes jõudis sellega oma 70. väravani ametlikes mängudes – 54. minutil palli võrku aitas. Juba tundus, et sellest võiduks piisab, aga … seitsmendal üleminutil Flora viigistas.

Avavärava autor Joonas Einfeldt: “Mäng käis kahele noorele võistkonnale omaselt palju üles-alla. 30. minutist kuni 75. minutini domineerisime meie, alguses olid nemad veidi domineerivamad. Mängu lõpus nägi klassikalist jalgpalli, kus üheväravalises eduseisus võistkond jääb kaitsvamaks ja veidi hätta. Aga jääb kummitama, et 90+7. minutil kuidagi meile ära löödi. Sel minutil poleks tohtinud mäng muidugi enam käiagi …”

Plusspoolele saame kindlasti kanda fakti, et nii palju debütante – kaheksa algkoosseisus ja kaks pingilt – pole korraga nähtud pärast Poseidoni ajaloo esimest mängu 2014. aasta kevadel. Olgu nad ka nimetatud: Marten Saar, Andri Ruul, Ken Vassilenko, Martin Salus, Magnus Hartwich, Robin Mittenbritt, Riston Kiviselg, Handro Krünberk, Carl-Luis Õigus ja Jass Harjaks.

Et 83. minutil sekkus vahetusest meie raudvara Sven Saar, sai kohe esimeses mängus tehtud ka tükike ajalugu – esimest korda Poseidoni ajaloos jooksid isa ja poeg ametlikus mängus koos platsile!

Uuel nädalal jätkab esindusmeeskond võõrsil, kui pühapäeval kell 17.00 ollakse Keila kunstmurul külas uuel võistkonnal Zealot Sportingul. Kodus näeb hoopis duublit – laupäeval, 13. aprillil kell 17.00 võõrustame Mai kunstmurul Tallinna Wolvesi. Tule kaema!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.