Külastame koole ja lõpetame hooaegu

Sügis on kätte jõudnud, kinnitab nüüd juba ka kalender. Poseidoni jaoks tähendab see traditsiooniks saanud koolikülastusi, aga meie võistkondade jaoks ka meistrivõistluste hooaegade lõppe.

Kui esimesena said nädal varem ühele poole kõige pisemate ehk U9 võistkonna meistrivõistlused, siis nüüd lõpetasid ka U12 võistkonnad. Üks neist alistas viimases matšis võõrsil FC Flora 3:0 ja kuigi selles vanuses meistrivõistlustel veel tabelit ei peeta, saavutati tugevas konkurentsis selgelt rohkem võite kui viike-kaotuseid.

Võistkonna treener Martin Kuldmägi: “Tegu oli mängijate jaoks esimese täispika hooajaga 8+1 mängus. Oli raskeid väljakutseid, positiivseid emotsioone ja muidugi palju õppematerjali. Poiste motivatsioon, suhtumine ja distsipliin olid läbi hooaja paigas ja selle pealt on hea edasi minna. Mängijate arusaam jalgpallist kui meeskondlikust mängust paranes jõudsalt ja seeläbi pakuti väga häid esitusi, kuid järgmisel aastal soovime latti veelgi tõsta.”

Teine U12 võistkond tegi nädalavahetusel kodus FC Kuressaarega tubli 0:0 viigi ja lõpetas hooaja Haapsalus, kus kohalikele Krattidele kaotati väravaterohkes madinas 2:9. Kuigi kaotuseid kogunes parasjagu, olid mängud läbi hooaja tasavägised.

Võistkonna treener Martin Kaskla: “Põgusalt tagasi vaadates oli hooaja teine pool nii tulemuste kui ka mängupildi poolest selgelt parem kui esimene, mis on selge märk nii mängijate isiklikust kui ka võistkondlikust arengust. Mõnel hetkel oli raske koosseisu kokku saada, aga hooaja viimasel mängul käisime 15 mängijaga – see annab optimismi tulevikuks ja järgmiseks hooajaks.”

Esindusmeeskond pikendas koduplatsil kaotuseta seeriat, kuid taas tuli kirjutada tabelisse vaid üks punkt, seda 0:0 viigi eest FC Maksatranspordiga. Tulemust tuleb siiski tunnustada, sest vastane on tabelis kõrgel kolmandal kohal.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Julgen arvata, et meie selle hooaja parim mäng – tõesti nauditav lahing ka kõrvalt vaadates. Mängutempo oli III liiga kohta väga kõrge ja arvan, et võistkonnad väärisid teineteist. Võtame siit enesekindluse viimastele mängudele kaasa, lahingud jätkuvad.”

Duubel aga sai vaevu vajaliku arvu mängijaid kokku, lõpetas vähemuses ja kaotas tugevatele Viimsi Lõvidele 0:9. Lepik: “Eelmise hooaja tugev lõpp andis lootust, et duubel suudab tänavu veel ühe sammu juurde panna, kuid erinevatel põhjustel pole seda juhtunud.”

“Tänaseks on seis kahjuks selline, et duubelvõistkonda registreeritud 28 mängijast suur osa ei saa meeskonda aidata, mistõttu on viimase kolme mängu toimumine küsimärgi all. Loodetavasti õnnestub lahendus siiski leida ja hooaeg viisakalt lõpuni mängida. Igal juhul on keeruline hooaeg andnud väärt õppetunni.”

Lisaks jalgpalli mängimisele oleme selgi sügisel käinud traditsiooniliselt tere ütlemas kooliperede väiksematele liikmetele ja lasteaedade mudilastele. Väga tore on olnud laste ja õpetajatega nii Pärnu Tammsaare Koolis, Uulu Põhikoolis, Häädemeeste Keskkoolis, Sindi Gümnaasiumis, Paikuse Koolis kui ka Sindi lasteaias, kindlasti ootavad ees veel käigud Uulu ja Häädemeeste lasteaedadesse. Aitäh teile ja ootame alati uusi lapsi treeningutele!

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad