Laagritest ja lahingutest

Augusti keskpaik jõudis märkamatult kätte ja läks möödagi, kuid suvesoe ei taha kuidagi sügisele teed anda. Mõnusalt möödusid nii Sindi linnalaager kui ka nädalavahetuse mängud.

Kolmepäevase Sindi linnalaagri viisime tänavu läbi nõnda, et kõik laagriliste kohad olid viimseni täis ja lõbus oli kõigil. Uute teadmiste omandamine, aga ka jalgpallilahingud sõpradega käisid muidugi asja juurde! Sel nädalal, taas teisipäevast neljapäevani ootab sarnane laager ees ka Kilingi-Nõmmel.

Nii mõnigi Sindis laagerdanud poistest sai uued oskused proovile panna juba laupäeval või sel esmaspäeval – kõik kolm meie 2014/15 vanuse võistkonda võtsid osa meistrivõistluste mängupäevadest. Laupäeval Suure-Jaanis käinud võistkond sai kirja kaks võitu, viigi ja kaotuse Levadiale; esmaspäeval olid kaks tiimi tules Sindis, kus üks võitis kolm mängu ja kaotas vaid Tabasalule, teine aga võitis Rae Spordikooli ja kaotas omakorda kolm mängu.

Noorte meistrivõistlustel pidas esmaspäeva õhtul kohtumise ka U13 II võistkond, kuid Vändra Vaprusega mängiti 2:0 eduseisust 2:2 viiki. Tegu oli nende poiste esimese liigamänguga pärast suvepausi.

Hooaega jätkas edukalt esindusmeeskond, kui alistas Jalgpallihaigla koduplatsil koguni 13:0. Vastane tuli kahjuks mängule vaid üheksa mehega, kuid meie täitsime oma eesmärgid: Artur Šalda (Fermid.ee) lõi viis ja kerkis väravaküttide edetabelis esikohta jagama, kübaratriki sai kirja ka Eerik Kaupmees. Oma esimese värava esinduse eest lõid äsja 17. sünnipäeva tähistanud Henri Pärn ja alles 15-aastane Henri Sireli.

Olude sunnil väravas seisnud ja nullimängu teinud Joonas Einfeldt: “Au vastasele, et lõpuni mängiti. Au meile, et suutsime lõpuni keskenduda.”

Uuel nädalal, nagu öeldud, laagerdame Kilingi-Nõmmes. Esindusmeeskond sõidab aga võõrsile, külla vanale rivaalile Märjamaa Kompaniile. Avavile kõlab laupäeval, 27. augustil kell 16.00.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad