Lasteaialapsed mängisid Uulus

21. märtsil said JK Poseidoni kõige pisemad pallivõlurid kokku Uulu Spordi- ja Kultuurikeskuses, et maha pidada oma esimene võistluspäev. Kohal oli lapsi Uulust, Surjust, Sindist ja Häädemeestelt. Lisaks said võistluskogemuse ka meie tüdrukud, kes suvel Eesti Noorte Meistrivõistlusi mängima hakkavad.

Vaatamata sellele, et turniiril väravaid ei loetud ja punkte ei jagatud, oli emotsioone ja silmailu küllaga. Lapsed olid tuhinat täis ning keegi ei olnud kimpus võistlusnärviga. Vastupidi – mängiti julgelt ning ennastsalgavalt. Löödi ohtralt väravaid ning vastastele ei kingitud midagi. Kuigi treenerid ja lapsevanemad skoori ei jälginud, siis lapsed aga nii tagasihoidlikud ei olnud – alati mindi väljakule võidumõtetega.

JK Poseidoni noortetöö juht Joonas jäi päevaga väga rahule:“Võistlustules oli kuus võistkonda ning kõik mängud olid väga emotsioonirohked. Lapsevanemaid oli samuti palju, mistõttu oli üldine atmosfäär lausa suurepärane. Ma usun, et see päev tekitas kõigis osalistes indu juurde! Miinuspoolele kannaks vaid selle, et päris palju lapsi ei saanud seekord tulla, aga järgmine kord paremini!”

Lastele aga pikka puhkust ei jäeta. Juba praegu on mõtted järgmisel turniiril, et üha rohkem ja rohkem pakkuda pisipõnnidele võistluskogemust.

Tark mäng, tark klubi!

NB! Ootame lapsevanematelt pilte, et ka teistega jagada!
Pilte ootame aadressile info@jkposeidon.ee!

Arhiiv

Kategooriad