Lasteaia lapsed osalesid Pärnu Spordihallis turniiril

Pärnu JK Poseidoni kõige pisemad pallivõlurid osalesid 17. mail Pärnu Spordihallis JK Vapruse poolt korraldatud turniiril. Kohtuti mitmete erinevate lasteaedadega, saadi uusi kogemusi, löödi ohtralt väravaid ning päeva lõpuks maiustati jäätistega ja uhkustati medalitega – mida veel ühelt ilusalt pühapäevalt tahta?

Kuigi lasteaia lapsed osalesid mõned kuud tagasi klubisisesel turniiril Uulus, siis nüüd saadi päris ametlik esimene võistluskogemus suures spordihallis. Turniiritabelit küll ei peetud, kuid väljakul pingutati täiega, nagu oleks mäng mõisa peale. Löödud väravate üle tunti rõõmu, ja kui vahel juhtuski, et ka vastased meie vastu punkti said, siis utsitati üksteist ning pandi veel vägevamalt edasi.

JK Poseidoni noortetöö juht Joonas: “Väga vinge päev! Kõik osalejad olid väga tublid ning väravaid löödi väga palju. Osalesime nelja võistkonnaga ning kõik mängisid väga edukalt. Lõpus oldi väga rõõmsad ka medali ning jäätise üle. Miinuspoolele saab panna vaid mõned puudujad, kes ei saanud nii kihvtist turniirist osa.”

Igati vägevad poisid ja igati vägev päev!

Arhiiv

Kategooriad