Liigas puhkusele teiselt positsioonilt

Esindusmeeskond tõmbas jaanipäevapalavuses joone alla hooaja esimesele poolele. Kaheksa võitu, kaks viiki ja üks kaotus annavad tabelis hetkel tubli teise koha.

Kevadringi viimaseks liigamänguks sõideti pühapäeval Tabasallu, kus vastaseks kohalik Ulasabat – selleks hooajaks moodustatud võistkond, mis koosneb korraliku jalgpallitaustaga noormängijatest. Meeletus palavuses jäid sel korral aga peale meie teravus ja kogemused.

Avapoolaeg lõppes 1:1, aga lõpuvileks näitas tabloo meie 4:1 võitu. Esimese kübaratriki meestejalgpallis vormistas 16-aastane Richard Kiviselg ja traditsiooniks saanud ühe tabamuse lisas Artur Šalda (Fermid.ee).

Richard Kiviselg: “Hooaja esimene mäng, kus sai tunda tõelist palavust ja lämbet õhku. Sellest hoolimata pidasime vastu ja realiseerisime oma võimalused ära. Tegime kõik, mis vaja, et naasta koduteele järjekordse punktilisaga. Sellise emotsiooni pealt on hea vastu minna kolmapäevasele vastasele ja peale seda oodatud ning kindlasti vajalikule suvepuhkusele.”

Hooaja esimeses pooles võitsime 11 liigamängust kaheksa, viigistasime kaks (vs Rumori Calcio 0:0 ja vs PJK II 1:1) ja kaotasime ühe (vs Pärnu Tervis 4:6). Liigat täiseduga juhtivast Tervisest jääme hetkel maha nelja punktiga, kolmandal real Rumorit edestame ise samuti nelja silmaga.

Väikeses karikas alistasime kaks vastast ja kaotasime siis kaheksandikfinaalis tiitlikaitsjale FC Zapoosile, Eesti karika uue hooaja esimese vooru mäng ootab aga kolmapäeval ees – Tallinnas kohtume mitmeid ekskoondislasi koondava FC Zenitiga.

Oma karikamängu pidas Tabasalus ära meie duubel, kes jäi JK Tabasalu esindusmeeskonnale – Esiliiga B selgele liidrile – oodatult alla. Skoor paisus küll liialt suureks, lõpuks sahistasid Tabasalu mehed võrku lausa 26 korral.

Noored alustasid jaanipäevanädalat seevastu suurepäraselt: 2014 ehk U9 I võistkond alistas Sindis kõik neli vastast ehk kaks FC Elva võistkonda, FC Otepää ja ka FC Flora.

Uuel nädalal, nagu öeldud, peab esindusmeeskond kolmapäeval pealinnas veel ühe mängu enne kuupikkust pausi; alates neljapäevast on meie noored aga võistlustules kohalikul Pärnu Summer Cupil, kus neile nelja päeva jooksul kaasa saab elada!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad