Lõppevad hooajad ja mesimagus derbivõit

September on käes ja vaikselt, aga järjekindlalt annab jalgpalliaasta teed kooliaastale. Iga võit muutub nüüd järjest magusamaks – eriti need võidud, mis nopitakse kohaliku rivaali üle!

Pühapäeval pidasid oma viimase mängupäeva meistrivõistlustel meie kõige pisemad, U9 II ja III võistkond (I võistkonda ootab veel üks mängupäev sel nädalal). Mõlemad olid väga tublid: omavahelises mängus jäid peale “kolmed”, kes said jagu ka Vaprusest ja Nõmme Unitedist; “kahed” alistasid samuti Vapruse ja kaotasid napilt pealinlastele.

Samuti sai läbi harrastajate hooaeg. Merejumalate saagiks Rahvaliiga B debüüdil jäid mõnusad lahingud Tori Põrguliste (1:3 ja 0:4), Rahvaliiga-Vapruse (1:4 ja 3:7), Hanila Tuleviku (4:2 ja 1:2), JK Vatla (3:3 ja 3:7) ning Toore Jõuga (2:3 ja 3:5).

Harrastajate võistkonna eestvedaja Ivar Lepik: “Kui mais üleskutsega välja tulime, ei osanud unistadagi, et sünnib meie kõige suurem grupp nii liikmete arvult kui ka hingelt. See, milline sünergia võistkonnas tekkis, on haruldane – müts maha kõigi meie lapsevanemate ja teiste harrastajate ees!”

Aga nüüd neist, kelle hooajad veel kestavad. U17 alistas kolmapäeval võõrsil 2:1 Viimsi JK, kusjuures võiduvärav sündis 90+1. minutil; laupäevases koduses derbis Vaprusega napsati sama skooriga kolm punkti aga 90+3. minuti penaltist! Seejuures pidasid poisid terve teise poolaja vastu vähemuses. Kaks magusat võitu!

U15 võistkonna lootustele esiliigasse tõusta andis nädal väikese tagasilöögi, kui kahest kodumängust kirjutati tabelisse juurde üks punkt: kesknädala 0:0 viigile FC Floraga järgnes nädalavahetusel 0:2 kaotus liiga liidrile FC Tallinnale. Kadunud ei ole aga veel midagi.

Nukker nädal oli U13 jaoks, kui I võistkond kaotas tugevale FC Araratile lausa 0:10 ja II võistkond jäi võõrsil alla Kohila Püsivusele 0:4. Siit saab ainult paremaks minna

Esindusmeeskond puhkas, napi kaotuse sai aga duubel, kui alustas hooaja teist poolt 2:3 allajäämisega FC Soccernetile. Uuel nädalal madistab esindus liigat juhtiva Pärnu Tervisega – toeta omasid pühapäeval, 11. septembril kell 14.00 Rannastaadioni harjutusväljakul!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.