Mehed alustasid treeningutega!

Meie täiskasvanud pallivõlurid tulid tagasi auga välja teenitud puhkuselt ja alustasid valmistumisega järgmiseks hooajaks. Mõlemad võistkonnad pallivad tuleval hooajal liigaaste kõrgemal, seetõttu tuleb ka treeningutel järgmine samm teha!

Nagu sellistel puhkudel ikka, küsisime taaskord peatreener Martin Kuldmägilt mõned küsimused, valgustamaks telgitaguseid.

Kuidas puhkus läks? Kas ootasid ka esimest treeningut?

Kuldmägi: “Puhkus oli pikk, aga põhjalik. Kuna eelmisel hooajal tõstsime võrreldes varasemate aastatega märgatavalt treeningkoormust ning ka hooaeg kujunes pikemaks (jõudsime III liiga finaali, mis venitas meie hooaega veel 2-3 nädala võrra), oli ilmselt natuke pikem hingetõmbeaeg üsnagi vajalik. Eesmärk oli, et mängijad alustaksid uut pre-seasonit maksimaalselt värskelt.”

Milline meeleolu trennis oli? Millega tegelesite?

Kuldmägi: “Trennimeeleolu oli mõnusalt töine ja produktiivne. Kuna murukate oli libedavõitu ning pikem paus selja taga, ei ajanud me loomuliult erilist kvaliteeti taga. Rõhk oli ja on praegu positiivsel emotsioonil ja mängurõõmul. Jaanuaris alustame juba metoodilist tööd, tõstame treeningkoormust ning hakkame kvaliteedi kallal vaeva nägema, seni on kõik aga puhas mängurõõm.”

Millised on ootuseks eesseisvaks Aastalõputurniiriks? Kas koosseisud on paigas?

Kuldmägi: “Aastalõputurniirile lähme jalgpalli nautima. Me ei sea endale mingeid eesmärke, vaid soovime mängida lihtsalt hetketasemele vastavalt. Tegu ei ole sellise turniiriga, kus sportlikud eesmärgid dikteeriks meie lähenemist: vastupidi, kavatseme lihtsalt nautida võimalust mängida.”

Aastalõputurniir esindusmeeskonnale toimub 22. detsembril ja duublile 19. detsembril värskelt renoveeritud Kalevi spordihallis.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad