Mehed kogusid enesekindlust

Juuli lõpus ja augusti alguses on pea kõik Poseidoni võistkonnad suvise pausi lõppenuks kuulutanud ja taas meistrivõistluste punkte jahtinud. Seda võrdlemisi edukalt.

Nädal pärast Kuressaarega madistamist ootas esindusmeeskond külla Kernu Kadakat, kuid mängupäeval teatas vastane, et ei võta sõitu Pärnusse ette. Tabelisse seega +:- ja kolm punkti meile. Nädal hiljem sõideti aga ise Tabasallu, kust liigatabeli kolmanda meeskonna vastu 2:2 viigiga samuti punktilisa teeniti.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Kui pärast Kuressaarega mängu ütlesin, et sama suhtumine ja häälestus on vaja kanda üle liigamängudele, siis Tabasalus see õnnestus. Jäime küll varakult taha, aga pidasime plaanist kinni ja olime lõpus väga lähedal ka kolme punkti võtmisele. See ehk kahandas veidi viigi väärtust, aga rahul peame tulemusega kindlasti olema.”

“Mis Kernut puudutab, siis tuli sellisel viisil võit isegi veidi halva üllatusena, sest olime põhjalikult valmistunud ja lootsime sellest mängust enesekindlust koguda. Aga tolle õhtu vihmasadu arvestades on ehk isegi hea, et nii läks, sest väljak oleks olnud väga mudane ja lahing ettearvamatu.”

Debüüdi esindusmeeskonnas tegi Tabasalu vastu väravavaht Silver Ero ja aastase pausi järel naasis ründaja Eerik Kaupmees, kel nüüdseks selja taga kogemus ajateenistusest. Täiendusi ootame lähinädalatel veelgi.

Hooaja punktiarve avas pausi järel ka duubelmeeskond, kui sai 4:3 jagu Äksi Wolvesist. Kübaratriki, mis tipnes 88. minuti võiduväravaga, sepistas tolles mängus klubi juhatuse liige Silver Lulla. Järgmises kohtumises Piraaja II vastu haarati 2:0 eduseis, kuid viimasel pooltunnil jäi jalgades rammu väheks ning leppida tuli 2:4 kaotusega.

U16 sai puhata ligi kaks kuud, aga jätkas edukalt. Viiest mängust on tabelis nüüd viis võitu, Saue JK alistati võõrsil 3:1. Seni samuti vaid võite tunnistanud U14 sai aga kogemuse, et jalgpall on ümmargune, kui Pärnu JK poistele 1:6 alla jäädi. Kaks vooru enne ümberjagamist ollakse siiski tabelis liidrikohal.

U12 vanuseklassis alistas üks võistkond nädalavahetusel kodus 6:3 FC Flora, kolm väravat kirjutati Kerret Uibomäe nimele. Teine sõitis aga taas Saaremaale, kus visa lahingu järel 2:4 kaotusega tuli leppida. Hooaja esimese meistrivõistluste mängupäeva pidas Tartus ka üks U10 võistkondadest, kes kõik kolm mängu kindlalt võitis.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad