Täiskasvanute jalgpall

Esindusmeeskond 2023. aastal Raekülas. Foto: Tõnu Stoltsen

Meie klubi esindab täiskasvanute liigasüsteemis Pärnu JK Poseidon, mis 2024. aastal mängib Eesti III liiga läänetsoonis. Esindusmeeskond on Pärnus tegutsenud aastast 2014, mille jooksul oleme kuulunud nii II, III kui ka IV liigasse.

Aegade jooksul oleme meistrivõistlustel osalenud ka duubelvõistkonnaga, mis tegutses esimestel aastatel Pärnus ja hiljem Tallinnas. Alates 2024. aastast mängib duubelvõistkond taas Pärnumaal.

Klubi noortesüsteemi järelkasvu kaasame teatud vanuses esindusmeeskonna treeningutele ja aitame neid karjääri planeerimisel, et neil oleks võimalus jõuda välja professionaalsesse jalgpalli. Esimese meie kasvandikuna tegi Eesti kõrgliigas debüüdi Kristofer Robin Grün, esindades FC Florat.

Soovime ka ise pakkuda mängijatele üha kõrgemat sportlikku väljakutset ja loodame, et juba õige pea saavad mängijad esimesed sammud suures jalgpallis teha meiega.

Esindust juhendab peatreenerina Martin Kuldmägi ja esindab Ivar Lepik, kellega kontakteerudes (+372 525 6717, ivar@jkposeidon.ee) on võimalik Pärnus treeningutega liituda.