Meiega liitus uus ja tubli noortetreener!

JK Poseidonil on hea meel teatada, et septembrikuus täienes klubi treenerite nimekiri kahe nime võrra. Lisaks Nils Grünile, kes koordineerib klubi noortetööd Kilingi-Nõmmes, ühines klubiga veel üks treener. Nimelt liitus meie perega Martin Kaskla, kes esialgu asub väikeseid pallivõlureid juhendama Saugas ja Uulus.

Kuna klubi on pidevas arengus ning uusi lapsi lisandub olemasolevatesse treeninggruppidesse vaat et igapäevaselt, on juba pikemat aega olnud aktuaalseks probleemiks treenerite nappus. Nüüd sai aga olukord mõningast leevendust, sest Martini näol oleme juurde saanud ambitsioonika ja eeskujuliku noortetreeneri, kes on juba lapsest saati vutiga seotud olnud. Erilist head meelt valmistab ka tõsiasi, et tegu on niiöelda täitsa oma poisiga – nimelt mängis Martin tänavusel hooajal meie duubelmeeskonnas ning Martini noorem vend Kaspar meie 2005. aastal sündinute vanusegrupis. Samuti sobib Martin suurepäraselt JK Poseidoni motoga „Tark mäng, tark klubi!“, sest omandab hetkel inseneriameti magistrikraadi.

Klubi noortetöö koordinaatoril Joonas Einfeldtil on täienduse üle hea meel: “Väga hea meel on klubis tervitada tarka ning haritud inimest, kes on jalgpallimaailmas sees ning soovib ennast pidevalt arendada ning noortetreeneri ametis proovile panna. Usun, et tegemist on suurepärase treeneriga, kes muutub ajaga ainult paremaks. Kindlasti on see tugev samm klubi arengus edasi! Tere tulemast, Martin!“

Martin kommenteerib olukorda järgnevalt: “Olen ülimalt tänulik JK Poseidonile võimaluse eest treenida homseid vutistaare ja muidu asjaarmastajaid. Kuigi mu kogemused treenerina piirduvad noorema venna Kaspariga palli lükkamise ja tõsteka mängimisega, olen kindel, et suudan toime tulla ka suuremate gruppidega ja pakkuda neile midagi uut ja huvitavat ning areneda koos nendega. Siiani läbiviidud trennid Saugas ja Uulus on andnud positiivse laengu ja tunnen, et selle pealt annab ainult edasi minna. Kohtumiseni palliplatsil!”

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad