Meistrivõistlustel üks võistkond vähem

Lõppenud nädalavahetusel pidanuks Poseidoni eest väljakule jooksma viis võistkonda, kuid (kunst)murule jõudis neist vaid neli. Duubli jaoks on hooaeg lõppenud.

Septembri alguses FC Lelle vastu olude sunnil esimese loobumiskaotuse andma pidanud duubel jõudis küll pärast seda kolm kohtumist ära pidada, ent mured aina kuhjusid. Nüüd langesidki mitmed asjaolud FC Soccerneti vastu halvasti kokku, teine loobumiskaotus tähendas aga meistrivõistlustelt eemaldamist.

Esindusmeeskonnagi seis polnud suurt parem, kuid tänu duubli meeste abile õnnestus pühapäevaseks kohtumiseks liiga liidri Nõmme Unitediga siiski tosin mängijat välja saata. Tänavu ainult võite tunnistanud nõmmekaid üllatada ei õnnestunud, tulemuseks asjaolusid arvestades küllaltki viisakas 0:4 kaotus.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Koosseisude mõttes mõneti ootamatult senise hooaja kõige keerulisem seis, aga müts maha meeste ees, kes pühapäeval endast kõik andsid. Nüüd ootab ees väike paus, aga siis juba hooaja viimased neli mängu, kus punktilisa püüda – peame pea püsti hoidma.”

Vastuolulisi emotsioone pakkusid ka noored. U16 alistas Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Ühendmeeskonna 9:0 – kübaratriki vormistas Richard Kiviselg – ning jätkab lahingut liiga võidule; U14 sai aga Tallinna Kalevilt 0:5 kaotuse, mis nende jaoks senise hooaja suurim.

Kui mõlemat ootab üksjagu mänge veel ees, siis U10 meistrivõistluste hooaeg lõppes koduse turniiriga Kilingi-Nõmmes. Oma viimase sellises formaadis hooaja lõpetasid poisid võidukalt ja näitasid taas, et hooaja käigus on õpitud nii mõndagi.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad