Merejumal Poseidon viib esindusvõistkonna jalgpallurid Aastalõputurniirile

Kuigi esindusvõistkond on nautimas väljateenitud puhkust lõppenud hooajast, võetakse neljapäeval (17.12.2015) osa Tallinnas Kalevi Spordihallis toimuvast Triobet Aastalõputurniirist. Loe lähemalt, millega on tegu!

Võistlusest võtavad osa 16 võistkonda, kes lõppenud välijalgpalli hooajal jäid kolmandates liigades tabeli tagumiste hulka ning need, kes suutsid tulla neljandate liigade esimeste hulka. Võistkonnad on jagatud nelja alagruppi, millest pääsevad poolfinaalidesse edasi vaid esimesed. Mängud ise kestavad 12 minutit ja mängitakse spetsiaalsel turniiriks ehitatud väljakul.

Reeglid on üldjoontes nagu tavajalgpalliski, ainult et väljakut piiravad servad, mille pihta lüües ei ole tegu audiga, vaid mäng jätkub. Ainult juhul, kui pall läheb servadest üle, siis on tegemist audisisselöögiga. Lisaks on vahetused jooksvad ja piiramatud, täpselt nagu väiksemate laste võistlustel. Kollane kaart jätab võistkonna kaheks minutiks vähemusse, punane jätab samuti, aga punase saanud mängija ei tohi pärast karistuse saamist selles ja järgmises mängus väljakule tulla. Kaheminutiline karistus lõppeb aja täitumisel või siis, kui karistust kandvale võistkonnale lüüakse värav.

Meie alagrupivastasteks on Tartu Ülikool Fauna, Tallinna FC Hell Hunt ja Tallinna JK Piraaja duubelvõistkond. Meie mängud algavad kell 15.15 (vs. Hell Hunt), 16.15 (vs. Fauna) ja 17.00 (vs. Piraaja). Juhul, kui näitame alagrupiturniiril paremaid tulemusi kui vastasvõistkonnad, mängime kell 21.00 poolfinaali. Sõltuvalt selle mängu tulemusest läheme lahingusse kell 21.45 finaalmatšis või veerandtund varem kolmanda koha mängus. Sellele, kuidas meil läheb, saab kaasa elada Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel siin.

Kel töökoht Tallinnas või võimalus Tallinnasse meile kaasa elama tulla, siis tuleb arvestada 2€-se piletihinnaga, aga positiivne on see, et kohapeal on ka toitlustus korraldatud. Teistele teeme kokkuvõtte pärast turniiri sama päeva õhtul või järgneval päeval.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad