Merejumalad ei anna alla

Juunikuu esimesel nädalavahetusel leidsid mitmed Poseidoni võistkonnad end keerulisest seisust, kuid suutsid viimaste jõuvarude najal pingutuse tulemuseks vormida.

Alustame taaskord juttu esindusmeeskonnast, kes seekord ka esimesena platsil käis ja teistele märgi maha pani: reedel ehk tööpäeva õhtul võeti ette pikk sõit Paldiskisse, kus meid ootas alati ebamugav Rummu Dünamo.

Tulises lahingus läksid merejumalad varakult ette, kui Richard Kiviselg skoori avas, aga teise poolaja alguses võõrustajad viigistasid. Seni igas mängus skoorinud Artur Šalda (Fermid.ee) ei olnud aga viimast sõna öelnud ja tõi 77. minutil peo ikkagi meie õuele!

Meie avavärava autor, oma hooaja teise tabamuse sepistanud 16-aastane Richard Kiviselg: “Rummu pakkus meile tugevat vastasseisu, kuid päeva lõpuks suundusime Paldiskist tagasi järjekordse punktilisaga. Rõõm oli näha igaühe pingutust ja tahet võita.”

Veel vägevamaid emotsioone pakkus sel korral duubli mäng. Maarjamäel jäädi kohaliku Vigri vastu õnnetust omaväravast avapoolaja lõpus 0:1 taha ja teise alguses skoorisid vastased juba omal jõul, aga 0:2 kaotusseis pöörati meie meeste poolt 3:2 võiduks, kusjuures võiduvärava sepistas Ülari Tohver kolmandal üleminutil!

Üleminutitel skooris ka U17, et päästa võõrsil Ida-Virumaa Alliance’i vastu 2:2 viik; avapoolajal läksid meie poisid juhtima, kuid 85. ja 88. minuti väravatest üllatas hoopis vastane vahespurdiga. Viimane sõna jäi siiski meile! Samuti võõrsil madistanud U15 seljatas aga Keila JK lausa 4:0.

U13 I võistkond võõrustas FC Levadiat ja sai kodus kirja 1:1 viigi, U13 II aga derbis Pärnu Vaprust ja protokolli läks 2:2 viik. Mõlemad võistkonnad juhtisid 1:0 ja II siis ka 2:1, aga tabelisse kirjutati lõpuks kõigile üks punkt.

Mängupäevadel käisid nädalavahetusel meie U10 ja U9 võistkonnad. Kui U10 sai kirja ühe võidu, ühe viigi ja kaks kaotust (vastas Rakvere Tarvas, Tallinna Kalev, Saue JK ja Keila JK), siis U9 võitis kõik neli mängu kindlalt (vastas kaks FC Kuressaaret, WJK Santos ja Saue JK).

Uuel nädalal ootab merejumalaid tõsiselt sportlik laupäev. Raekülas teeb otsa lahti U17, kui kell 11.00 antakse avavile derbis Vaprusega; kell 12.45 järgneb U13 I madin samal murul FC Floraga; kell 14.30 võõrustab Sindis meie harrastajate punt Merejumalad külalisi Vatlast; õhtu lõpetab aga esindusmeeskond, kui kell 18.00 on Raekülas vastaseks Rumori Calcio. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.