Mida Juku ei õpi, seda Juhan ei tea

Kui meeskonnad jäid meistrivõistlustel väravate löömisega hätta, on hea tõdeda, et vähemalt noored paistavad seda kunsti paremini valdavat.

Esindusmeeskonna kodumäng liiga liidri Kalev Juunioriga kujunes oodatult tasavägiseks ja põnevaks, kuid lõppes meie õnnetuseks taas napi 1:2 allajäämisega. Vastaste varajasele tabamusele vastas Richard Kiviselg 44. minutil, aga Kalev viis 85. minuti väravast ikkagi kõik kolm punkti pealinna.

Pärast kõrvale astumist esimest korda abitreeneri rollis olnud Martin Kuldmägi: “Parim viis, kuidas jalgpallivõistkond erinevatele segadustele või keerulistele aegadele vastata saab, on tegudega väljakul. Poisid näitasid üles tugevat võitlusvaimu ja igati kvaliteetset mängu, tõestades taaskord, et tegu on heade noormängijatega, kellega võib veel kaugele purjetada.”

Duubel käis aga pühapäevases palavuses Tabasalus, kus samuti liiga liidriga mängiti. Ulasabati duubli paremust tuli tunnistada skooriga 3:0, ent kaasa on võtta ka üksjagu positiivset.

Meie õnneks näitasid noored, et väravate löömine on neile jõukohasem. U15 I võistkond jäi küll kodus Nõmme Kaljule 1:2 alla, aga II võistkond alistas võõrsil 0:3 kaotusseisust WJK Santose 7:5. Kuus (!) neist väravatest kirjutati Enrico Aljaste nimele.

Kõvasti said harjutada ka U13, kes alistas Pärnu Vapruse 8:1, ja Tartus mängupäeval käinud U11 võistkonnad. Viimane mängis Kohtla-Järve Stormi, Saue JK, WJK Santose ja Rae Spordikooliga ning võitis kõik mängud väga kindlalt.

Uuel nädalal mängib esindusmeeskond taas pealinnas, kui pühapäeval, 1. septembril kell 19.30 ollakse Kalevi kunstmurul vastamisi Kristiine JK-ga. Tule ja toeta omasid!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, FYSIOwell stuudio, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.