Mõtteid klubi sünnipäevalt

26. märtsil tähistas Pärnu JK Poseidon kaheksanda tegutsemisaasta täitumist. Ajasime juttu, pidasime maha vahva viktoriini ja meile soovis head üllatuskülaline Eesti koondisest.

Zoomi vahendusel Facebookis toimunud sünnipäevast sai ühel või teisel moel osa üle tuhande inimese. Aitäh kõigile, kes on meiega, sest klubi sünnipäev on meie kõigi sünnipäev!

“Senised kaheksa aastat on olnud väga väljakutsuvad, eriti esimesed aastad, kus väljakutsed olid sellised, mida ei osanud ette näha,” võttis klubi juhatuse liige, noortetreener ja üks asutajaist Joonas Einfeldt senise kasvamise kokku. “Nüüd muutuvad need üha rohkem jalgpalli-teemalisemaks ehk klubi tegevus on üha rohkem jalgpallile sihitud.”

Klubi noortesuuna juht Hendrik Toots aga vaatas tagasi 2021. aasta algusele, kus koroonaviirusest tingitud piirangute tõttu on teist aastat järjest olnud vaja teha rohkelt ümberkorraldusi.

“Vaatamata erinevatele vintsutustele on meie tublid treenerid väga hästi olukorraga hakkama saanud, kuid nad ei saaks seda teha, kui poleks õpilasi, kes leiavad võimaluse ja tahtmise keerulisel ajal treeningutel osaleda,” kiitis ta noori merejumalaid. “Tänan ka lapsevanemaid, kes on võtnud vaevaks niikuinii keerulisel perioodil reageerida klubi erinevatele muudatustele treeningute läbiviimisel.”

“Selle aasta algus pole kindlasti olnud selline, mida me klubi ja treeneritega eelmise aasta lõpus mõtlesime. Treeningud on olnud kaootilised, plaanid on lennanud vastu taevast, aga millest eriti tunneme puudust – nii treenerite kui laste näost nähes – on kindlasti võistlusväljund. Meil hakkab jooksma uue aasta neljas kuu ja me praktiliselt polegi saanud võistelda.

Tahangi siinkohal kõikidele südamele panna, et praegu oleme sunnitud palju tegelema individuaalsete treeningutega, mis ei ole mõeldud teie kiusamiseks, vaid selleks, et ühel hetkel, kui piirangud maha võetakse ja saame pöörduda tagasi tavagraafiku juurde, on teil hea füüsiline vorm ja platvorm, mille pealt treeninguid edasi teha. Kui istume praegu kodus ja midagi ei tee, juhtub see, et läheme diivani peal sardelliks ja teadaolevalt sardell jalgpalli mängida ei saa. Kui iseendaga tööd teeme, on meil võistlustele hea minna oma tasemelt.”

Sünnipäev jätkus keskkonnas Kahoot! koostatud viktoriiniga, mida saab 4. aprillini läbi mängida, vajutades siia. Olgu siis ka öeldud, et võitja Reimo kogus 10 803 punkti. Palju õnne!

Õnne soovis Poseidonile aga ka Eesti koondise kapten, legendaarne poolkaitsja Konstantin Vassiljev. Aitäh talle ja Eesti Jalgpalli Liidu inimestele, kes aitasid mõtte teoks teha.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad