Nädalad ei ole vennad

Oktoobrikuu esimene täisnädal tulemuste mõttes suurt rõõmu ei pakkunud, kuid üks võistkond lõpetas meistrivõistluste hooaja uhkelt.

Et alustada positiivsest, pöörame pilgu U12 võistkonna poole, kelle jaoks lõppes 2023. aasta Eesti meistrivõistluste hooaeg kodumänguga Anija JK vastu. Kuigi ametlikku tabelit ses vanuses veel ei peeta, käis mitteametlikult mäng liiga võidule. Lõpuvile tähistas meie poiste 1:0 võitu, mis kergitas nad esikohale.

Tänavusest 15 kohtumisest võitsid merejumalad 11 ning kaotasid neli, väravate vaheks 50:32. Anijat edestati lõpuks kahe punktiga; selja taha jäid alagrupis ka Kohila Püsivuse, Pärnu JK, Pärnu Vapruse ja Raplamaa JK võistkonnad.

U14 vanuses väärib nädalavahetus unustamist: I võistkond pidi vastu võtma hooaja suurima kaotuse, kui võõrsil jäädi 0:6 alla Jõhvi Phoenix/JK Noova ÜM-ile. II võistkond tunnistas võõrsil Rae Spordikooli 0:7 paremust.

Samaväärselt lõppes ka esindusmeeskonna hooaja eelviimane kodumäng, kui noortele Nõmme Unitedi kasvandikele vasturohtu ei leitud. Lõppskooriks märgiti 0:6.

Esinduse peatreener Martin Kuldmägi: “Tormine ilm pakkus huvitava väljakutse, aga pole küsimustki, et parem ja noorem võistkond võitis. Mängu parimana tahaksin esile tõsta pealtvaatajaid, kes tee Mai kunstmurule leidsid – kui Narvas vaatas samal ajal Premium liiga mängu katusega tribüünil 35 inimest, siis meie 22 pidid üldse ilma tribüünita läbi ajama. Südamest aitäh toetuse eest!”

Uuel nädalal sõidab esindus võõrsile, kui pühapäeval, 15. oktoobril kell 15.00 kohtutakse liiga liidri, Eesti kõrgliigameeskonna Harju JK Laagri järelkasvuga. Samuti jätkuvad koolikülastused, millest pikemalt kirjutame juba järgmisel nädalal.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad