Nädalavahetus täis jalgpalli

Maikuu viimased päevad tähendavad, et suvi koputab juba uksele. Millal siis ikka veel palli taga ajada kui mitte mõnusa soojaga? Kokku pidasid Poseidoni võistkonnad lausa 13 matši!

Alustame meestest. Raplamaa II vastu koliti sel hooajal esmakordselt Raeküla murule ja kulus vaid neli minutit, et Joonas Einfeldt esindusmeeskonna hooaja esimese muruvärava sepistaks; vastane võitles visalt ja viigistas, ent Einfeldt ja Artur Šalda (Fermid.ee) vormistasid teise poolaja alguses lõppseisuks 3:1.

Kahe värava autor Joonas Einfeldt: “Tegime seekord täpselt seda, millest enne mänge räägime: mängu ja teist poolaega tuleb alustada agressiivselt ja aktiivselt. Seda tegimegi. Mängu alguses kiire värav, teise poolaja alguses kaks kiiret väravat ja oligi tulemus käes.”

Möödunud nädalal meestel liigamänge küll kavas ei olnud, ent väikeste karikavõistluste 1/16-finaalis alistas esindus 5:1 Türi Ganvixi ja marssis kindlalt edasi järgmisesse ringi. Šalda (Fermid.ee) sai kirja kübaratriki, kaks väravat lisas 16-aastane poolkaitsja Kaspar Kaskla. Väärt võidu kirjutas sel nädalal tabelisse ka duubel, kui sai 4:2 jagu Kurtnast.

Ka noored tõid sel nädalal ära häid tulemusi. U17 alistas võõrsil 4:0 TJK Legioni, U15 kodus Ken Vassilenko kübaratriki toel 3:1 FCI Tallinna. U13 I võistkond jäi väga tugevale FC Araratile pealinnas alla 0:4, U13 II alistas aga võõrsil Paide LM Väätsa 4:1.

Veel nooremad alustasid mängupäevadega. U11 alistas Pärnu JK ja kaks FC Kuressaare võistkonda, kuid pidi tunnistama Pärnu Kalevi paremust; U10 sai samuti Pärnu JK vastu võidu kirja, aga jäi napilt alla kaugelt külla sõitnud Põhja-Tallinna Voltale ja JK Loole.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.