Nädalavahetusel võeti mõnuga ette

Möödunud nädalavahetusel jätkasid hooaega mitmed meie võistkonnad, aga lisaks leidis aset oodatud ettevõtete vutiturniir “Võta ette!”, kus tänavu madistasid seitse vahvat kollektiivi.

Turniiri esialgne ajakava läks lukku kaheksa võistkonna ja kahe alagrupiga, ent ühe osaleja loobumine viimasel hetkel tekitas veidi segadust. Seitse suvekuumuses kohale saabunud tiimi nautisid aga lahinguid täiega ja tase oli jõukohane nii noortele kui vanadele, nii naistele kui meestele.

Tulemustest rääkides algas turniir kohe suurüllatusega, kui tiitlikaitsja AQ Lasertool alagrupi avamängus kaotust tunnistas – kolm punkti kirjutas sel hetkel tabelisse hoopis Oskari Veod. Finaalis kohtusid samad võistkonnad uuesti, siis suutis Lasertool kaotusseisust võita ja seega ka tiitlit kaitsta. Tubli kolmas oli Scanfil OÜ, kes alistas pronksimängus Põhuplaat.ee. Osalesid ka 7element/Nord Homes, SPIN-programm ja Hevo Tehnika.

Õhtul kogunesid osalejad Pärnu Rannastaadionile, kus banketil pakuti kosutuseks head-paremat. Oli meeleolukas päev ja kindlasti võetakse ette ka järgmisel aastal!

Eesti meistrivõistlustel olid võidukad U17 ja U15 võistkonnad, kes alistasid vastavalt 4:1 Ida-Virumaa Alliance’i ja 1:0 Tartu Tammeka, U17 eest tähistas kolme tabamust Kaspar Kaskla. U13 I alustas hooaja teist poolt aga 1:3 kaotusega FC Elvale.

Halb nädal oli meestele: esindus kaotas võõrsil põrgupalavuses Läänemaa JK Haapsalule 2:3, duubel aga lõpetas hooaja esimese poole 0:4 kaotustega Kose II-le ja Saku Sporting II-le.

Esindusmeeskonna mänedžer, Haapsalus olude sunnil väravavahina (!) tegutsenud Ivar Lepik: “Hoolimata muredest vigastustega teadsime veel mängupäeva hommikul, et reisime võõrsile 13 mängijaga, lõpuks jõudis aga kohale täpselt algkoosseisu jagu ehk 11 mängijat. Kui esimese poolaja keskel siis veel üks päikesepiste tõttu mängu pooleli pidi jätma … andsime endast parima, aga seekord nii. Üldse mitte naljaga: oluliselt jättis soovida ka väravavahi tegutsemine!”

Uuel nädalal näeb esindusmeeskonda taas kodus, kui külla tuleb Jalgpallihaigla – madistatakse laupäeval, 20. augustil kell 14.00 Raekülas. Lisaks laagerdavad noored sel nädalal Sindis ja järgmisel Kilingi-Nõmmes!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad