Napikad pühade eel

Kalendriaasta lõpetasime võrdlemisi edukalt, kuid siiski tühjade pihkudega – mitmel võistkonnal jäi väga napilt puudu, et vana aasta väärt tulemusega ära saata.

Suur rõõm oli mõneaastase sunnitud pausi järel taas külastada Tallinnas Kalevi spordihalli, traditsioonilise Aastalõputurniiri toimumiskohta, kus meie võistkondi oli lahingus kolm – esindusmeeskond, U17 ja U15.

Esindusmeeskond alustas alagrupis suurepäraste võitudega FC Otepää (1:0), FC Maksatranspordi (1:0), Raasiku Jokeri (2:0) ja Anija JK (3:2) üle, kindlustades sellega esikoha ja pääsu poolfinaali. Viimases meie jaoks tähtsusetus grupimängus jäime alla Rummu Dünamole (1:3) ja siis poolfinaalis visa võitluse järel tartlastele Team Helmist (0:2). Pronksimänguks kahjuks jõudu ei jätkunud ja pikema pingiga Rummu võttis selgelt oma (0:4).

Võistkonna mängiv esindaja Ivar Lepik: “Pärast turniiri oli pettumus muidugi suur, aga Rummu, kes mängib väga kõrgel tasemel saalijalgpalli, osutus meile ebamugavaks vastaseks ja poolfinaali otsustasid lõpuks väikesed detailid. On tõsi, et neljas koht on jama! Aga tegelikult oli siit ka väga palju head kaasa võtta.”

U17 mängis kaheksaliikmelises alagrupis. Võideti kolm (Tallinna Kalev, JK Tabasalu, FC Tallinn), viigistati kaks (Ida-Virumaa Alliance, TJK Legion) ja kaotati samuti kaks (Viimsi MRJK, Läänemaa/Hiiumaa) mängu, mis andis lõpuks viienda koha – samas jäi esikoht võrdses lahingus vaid viie ja pronks kolme punkti kaugusele. Valusad olid just viigid, mis tehti lõpuks selja taha jäetud võistkondadega.

U15 mängis neljaliikmelises alagrupis, kust edasi poolfinaali pääses vaid võitja. Võimalused kadusid sisuliselt esimese matšiga, kus Ida-Virumaa Alliance’i vastu oma võimalused kasutamata jäeti ja lõpuks 1:2 kaotust tunnistada tuli; teises mängus FA Tartu Kalevile jäädi alla 0:4, kusjuures just tartlased võitsid kindlalt nii alagrupi kui ka kogu turniiri. Tühjade kätega meil siiski koju minna ei tulnud, sest viimases mängus anti väärt lahing FC Florale, tulemuseks 1:1.

Meie U13 ehk 2010 I võistkond käis möödunud nädalavahetusel aga hoopis Tartus, uues Annemõisa jalgpallihallis toimunud iSport Winter Cupil. Alagrupis alistati esmalt lätlaste FK Gauja Valmiera, jäädi siis alla FC Florale, kuid võit Tartu Kalev/Merkuur ÜM-i üle hoidis pronksimängu ust lahti. 1:1 viik WJK Santosega jättis meie poisid aga kehvema väravate vahe tõttu grupis kolmandaks, 5.-6. koha mängus tunnistati Tallinna Kalevi paremust.

* * *

Järgmistel nädalatel puhkame treeningutest ja võistlustest, kuid võtame treeneritega kokku võistkondade möödunud aastad. Rahulikke pühi ja head uut aastat!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad