Ninanips Tartule: kaks karikat nende hoovilt, lisaks U17 magus võit

Jalgpallirindel pakkus nädalavahetus sel korral hulganisti seoseid ülikoolilinna Tartuga, väga tublid olid nii nooremad kui ka vanemad merejumalad!

Pühapäeval käisid Tartus Tammeka korraldatud turniiril kaks meie võistkonda sünniaastatega 2012 ja 2013. Viimane alistas kuueses alagrupis järjest FC Ararati, kaks Tammeka võistkonda, WJK Santose ja Tartu Heliose, tasuks kindel turniir esikoht väravate vahega 21:2!

Aasta vanemad ehk 2012 poisid võitsid samuti oma alagrupi FC Otepää, Tartu Heliose, Tammeka ja Põlva Lootose ees. Finaalis tuli aga tunnistada Puhja Barca paremust, seega riputati meie poiste kaela hõbedase läikega medalid.

Mõlema võistkonna treener Janar Larin: “Need tulemused näitavad, et kui näha enda oskuste kallal vaeva, käia treeningutel kohal ja maksimaalselt pingutada, oleme paljuks võimelised!”

Tartlastega jätkates: meie U17 võistkond lõi Eliitliiga kolmandas voorus Tammekale oma hooaja esimesed väravad, kirjutas tabelisse esimesed punktid ja esimese võidu! 2:1 edu oli seda magusam, et Tammeka noppis mullu ses vanuses meistrivõistlustelt hõbeda ja jäi Flora vastu kullast ilma õige napilt …

Hooaja esimese liigamängu pidas ka U15 võistkond, kes pidi võõrsil tunnistama FC Tallinna 0:3 paremust. Tulemusest veel valusam hoop on Magnus Hartwichi tõsine vigastus, mis jätab noore vutimehe tõenäoliselt mõneks ajaks väljakutelt kõrvale. Kiiret paranemist!

Talvel uue näo saanud duuel alustas väikeste karikavõistlustega, kus mõneti oodatult tuli tunnistada liigataseme võrra kõrgemal mängiva FC TransferWise’i 9:1 paremust.

Oma esimese matši pidas ka talvel uue näo saanud duubel. Väikeste karikavõistluste raames tunnistati mõneti oodatult kõrgema liiga võistkonna FC TransferWise’i 9:1 paremust – kaotus tõi hästi esile need kohad, mille parandamisel enne liigahooaja algust tuleb veel vaeva näha.

Uuel nädalavahetusel alustab juba ka esindus. Tule ja toeta omasid laupäeval, 9. aprillil kell 14.00 Mai kunstmuru ääres!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad