Noored hoidsid lippu kõrgel

Poseidoni võistkonnad pidasid sel nädalal kokku lausa kümme mängu, millest võiduga lõppesid neli.

U16 vanuses käis Poseidon/PJK külas Tarvastu/Tõrva meeskonnal ja tuli koduteele koguni 11:1 võiduga. Meie poistest sahistasid võrku Henri Sireli, Richard Kiviselg, Devin Borisov, Kaspar Kaskla ja Meelis Põliste.

U14 pidas maha vägeva lahingu Viljandi Tulevikuga, kuid võttis võõrsil ära 3:2 võidu. Mõlemad meeskonnad on oma liigas nelja vooru järel täiseduga esikohal – tublid, nii jätkata!

Noorematest alistas U12 I sel nädalal Keila JK võõrsil 4:1, U12 II vandus aga kohalikus duellis alla Pärnu JK-le 2:5. Hooaega alustasid ka U10 poisid, kes Saaremaal toimunud mängupäeval said tasavägistest matšidest kirja ühe võidu ja kaks kaotust.

Meestel kahjuks nii hästi ei läinud – esindusmeeskond kaotas väikestel karikavõistlustel FC Araratile 1:8 ja liigas Raplamaa duublile 0:5. Meie duubel jäi aga FC Soccernetile alla 2:3.

“Skoore vaadates on ehk imelik öelda, et mõlemad mängud oleksid paremal päeval olnud võidetavad, aga selline tunne jäi küll,” nentis esinduse juhendaja Ivar Lepik. Mõlemas mängus oli probleeme koosseisuga.

“Pidime karikas 60 minutit mängima vähemuses, Raplas tegime oma senise hooaja halvima poolaja. Viimased 45 minutit olid aga mänguliselt lubavamad ja annavad lootust, et uuel nädalal kodus Rummu vastu lisame tabelisse hooaja teise võidu.”

Debüüdi esindusmeeskonnas tegid sel nädalal Rasmus Abiline, Alessandro Strada, Abubakar Olajide Adebayo ja Henri Pedanik. Seni duublis figureerinud mängumehed olid tublid ja aitasid keerulise nädala üle elada.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad