Noored jätkavad kõrges mängus!

Hooaja lõpp on juba käega katsuda, aga noorte poseidonlaste hoog ei näi raugevat – möödunud nädalal olid tublid nii U16, U14 kui ka U10 võistkonnad.

Nädala sees, kolmapäeval sai U16 viimaks ette võtta reisi Saaremaale, kus suurima konkurendi FC Kuressaarega maid tuli jagada. Ja koju tagasi tuldi 4:2 võiduga, mis meie poisid taas liiga liidriks tõstis!

Et elu liiga mugavaks ei muutuks, tuli vaid kolm päeva hiljem sõita Kohtla-Järvele. Kohaliku FC Stormi vastu kirjutati tabelisse 7:0 võit, neli tabamust sai enda nimele Richard Kiviselg. Tabelis edestatakse saarlasi ühe vähempeetud mängu juures nüüd kahe punktiga; minna on veel viis vooru.

U14 pidas samuti kaks kohtumist, kuid need mõlemad kodusel Raeküla staadionil. Kui Saku Sportingule kaotati 2:1 eduseisust 2:3, siis Keila JK vastu midagi juhuse hooleks ei jäetud, lõppskooriks 3:0. Kolm mängu enne hooaja lõppu ollakse kuuendad, kuid teisest tabelireast lahutab vaid kolm silma.

Oma meistrivõistluste viimasel mängupäeval käis nüüd teinegi U10 võistkond, kes lõpetas hooaja nelja heal tasemel ja väga võrdse madinaga Viimsis. Nende jaoks on liigahooaeg nüüd lõppenud.

U10 võistkonna treener Janar Larin hooaja kokkuvõtteks: “Suur tänu esmalt kõigile vanematele, kes olid nõus võistkonnaga pikki vahemaid maha sõitma, aga muidugi kiitus ka poistele, sest tublilt pingutasid kõik. Arenesime selle aasta käigus igas mõttes edasi, saime heal tasemel mänge ja lähme julgelt vastu järgmisele hooajale.”

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad