Noored jätkavad täiseduga

Meistrivõistluste hooaja teine nädal tõi Poseidoni noortele ässadele neljast mängust neli võitu. Meestel kahjuks nii hästi ei läinud, kuid väärt õppetunnid saadi kätte.

U16 poisid alistasid võõrsil 3:0 Viljandi Tuleviku – meie omadest sahistasid Poseidon/PJK ühendmeeskonna eest võrku Kaspar Kaskla ja Richard Kiviselg, nulli hoidis vastased Villem Saarse.

U14 mängis võõrsil Tääksiga, sai kirja kindla võidu ja hoidis taga samuti nulli. Minutid ja väravad jagunesid meeldivalt laiali. Võidud läksid kirja ka hooaega alustanud U12 võistkondadele, kui Poseidon I sai kohalikus madinas 2:1 jagu Pärnu Vaprusest ja Poseidon II alistas 6:1 Raplamaa JK, kübaratriki sai seal kirja Kent Raian Saarmas.

Esimese kahe nädala põhjal võib öelda, et kevadine süsteemne töö ja nähtud vaev ei ole läinud raisku!

Kaks Poseidoni võistkonda pidid aga sel nädalal ka kaotusega leppima. Esindus, kelle vastaseks oli TJK Legion III, kaotas võõrsil 2:6 ja duubel, kes käis külas FC Äksi Wolvesil, 0:2.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “Seis tablool ei peegelda kindlasti mängupilti, aga võitu Legion vääris ja meie saime hea õppetunni. Nägime ära oma nõrgad kohad, mille kallal nüüd tööd peame tegema.”

Debüüdi tegid esindusmeeskonna eest Käner Häidesk, Timo Loodis ja Joulian Valizadeh. Aastase pausi järel on aga tagasi merejumalate ridades klubi pikaaegne keskväljamootor Andrias Niklus.

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad