Noored Merejumalad käisid Poolas turniiril!

23.-26. augustini viibisid 2008 ja 2009 sünniaastaga merejumalad Poolas Plockis turniiril. Areng võrreldes eelmise aasta Leedu turniiriga oli silmaga nähtav ja pikk sõitki ei osutunud ületamatuks.

Mängud toimusid Ekstraklasa klubi Wisla Plocki kompleksis ja mänguaega jagus sisuliselt sama palju, kui terve Eesti Noorte Meistrivõistluste hooaja peale.

2008 võistkonna treener Joonas: „Kindlasti positiivseid emotsioone pakkuv turniir, sest oleme teinud võrreldes eelneva aastaga suure sammu edasi. Suutsime lüüa väravaid, saada võite ja viike. Kuna vastaste tase oli kõva, siis käisid mängijatel emotsioonid turniiri käigus üles-alla, aga sellest tuldi välja kindlasti tugevamana.

Seekord osales turniiril sisuliselt sama koosseis, kes ENMV-l Poseidon I koosseisus, seega teistest võistkondades peale Karl-Martini toetust polnud. See annab lootust, et edaspidi ühise võistkonnana minnes oleme veelgi paremad. Lisaks märgin ära, et tegemist oli parima korralduse turniiriga, kus oleme käinud: alates taristust, hotellist kuni söögini välja. Kui vaid välja jätta 16-tunnine sõit…“

2009 võistkonna treener Martin: „Turniiri korraldus oli tõepoolest suurepärane, mistõttu kavatseme järgmine aasta kindlasti ilusasse Plocki linna naasta. 2009 poiste esitused olid samuti muljetavaldavad, kusjuures väravaid löödi turniiri jooksul isegi rohkem kui 2008 poisid. Küll aga andis tunda, et nooremate poiste jaoks oli tegu esimese välisturniiriga, mistõttu tugevamad vastased, suur staadionikompleks ning trummidega fännid/lapsevanemad lõid esialgu nii mõnegi mängumehe rivist välja.

Turniiri käigus aga õpiti sellest üle olema ning keskenduma oma mängule, mistõttu olid viimased mängud juba väga hea tasemega. Kindlasti said poisid hea õppetunni ning tulevad koju suure kogemuse võrra rikkamana. Saame treeneritega iga-aastaselt mängijate taset hinnates kinnitust, et välisturniirid annavad poiste arengule suure-suure tõuke, mistõttu ootan huviga Plock Cupi positiivset mõju poiste meelestatusele ja võimekusele nii treeningutel kui võistlustel”.

2008 võistkonna vastased:

vs JBFK JEKABPILS (Läti)

vs AP SOCHACZEW (Poola)

vs SKRA CZĘSTOCHOWA (Poola)

vs FFA WARSZAWA (Poola)

vs JUVENTUS TORUŃ (Poola)

vs FEA GOSTYNIN (Poola) x 2

2009 võistkonna vastased:

vs PANEVEZIO FA (Leedu)

vs CHAMPION WARSZAWA (Poola)

vs WISŁA PŁOCK (Poola)

vs JUVENTUS TORUŃ (Poola)

vs ARKONIA SZCZECIN (Poola)

vs SDJUSSOR-5 KALININGRAD (Venemaa)

 

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad