Noored merejumalad Leedus

Poseidoni 06/07 ning 08 ühendvõistkonnad osalesid 08.-10.09 Leedus toimunud Vilnius Cupil. Pikk nädalavahetus pakkus poistele hulgaliselt uusi kogemusi, tugevaid vastaseid, häid väljakutseid ning muidugi ka väravaid ja võidurõõmu.
Turniiri korralduse poole pealt mõjus väga positiivselt tõsiasi, et mõlemad võistkonnad said mängida koguni 8 kohtumist erinevate vastastega, peamiselt Ida-Euroopa päritolu võistkondadega. Turniiril mängitav jalgpall oli meie poiste jaoks tavapäratult kiire ning agressiivne, mis nõudis aega harjumiseks ning esialgu nii mõnegi noore mängumehe endast hetkeks rivist välja lõi. Suur mängude hulk võimadas aga kohaneda vastaste ja nende poolt pakutada mängustiiliga ning turniiri viimasel päeval näitasid mõlemad Poseidoni satsid juba head minekut, noppides ka võidu koduteele kaasa.

Noortesuuna juht Joonas: „Esiteks, mängida Leedu rahvusstaadionil oli enamikele juba iseenesest suur kogemus. Mänguliselt täitis turniir täpselt seda eesmärki, mida pidi. Kui Eestis on mõlemad võistkonnad oma vanuste alagruppides kõvad tegijad ja saavad palliga mängida, siis seal tehti kõike paar sekundikümnendikku kiiremini. Esialgu tähendas see mängijatele väljakul paanikat, sest justkui mitte kui miski ei tulnud välja. Treenerina olen aga turniiriga üdini rahul, sest just sellist kogemust oligi mängijatele vaja, et nüüd trennides veelgi rohkem trenni teha ja kõrgema tempoga tegutseda.

Lisaks, tänud kõigile lapsevanematele, kes kaasa tulid ja valjuhäälselt kaasa elasid!“

Vastased turniiril:
FA Žalgirietis, Vilnius (LTU)
Vilniaus FM, Vilnius (LTU)
Marupes SC, Marupe (LAT)
BJFK Jekabpils (LAT)
FK Liepaja (LAT)
SSM Wisla, Plock (POL)
FK Vitebsk (BLR)
FM Ąžuolas, Kaunas (LTU)
FA Dainava, Alytus (LTU)
FM Ateitis, Vilnius (LTU)
BFA, Vilnius (LTU)
AP Wigry, Suwalki (POL)
FM Žaibas, Vilnius (LTU)

Pildid: Toomas Viidebaum

Tark mäng, tark klubi!

 

Arhiiv

Kategooriad