Noored said Sauel väärt kogemuse

Veebruarikuu teisel nädalavahetusel said nooremad merejumalad end proovile panna Sauel. Tulemuste mõttes turniirid paraku ebaõnnestusid.

Saue Cupil käisid väljas 2012 ja 2014/15 võistkonnad. Turniir toimus sisehallis kunstmurul, tänavuse talve mõistes ideaalsetes tingimustes, mis meie poiste jaoks harjumist nõudis – oleme juba sügisest olnud sunnitud harjutama saalides.

Niigi kohanemist nõudnud olukorras oli tugevate Tallinna võistkondade eeliseks ka paremini lihvitud kokkumäng. Merejumalate võistkonnad alustasid turniire kaotustega, mis võtsid võimaluse edasipääsu püüda.

Hilisemas faasis õnnestus küll ka mõned mängud võita, ent kokkuvõttes läksid turniirilt kirja 7. koht (2012) ning 10. ja 14. koht (2014/15). Saime küll suurepärastes tingimustes häid mänge, kuid tulemused seekord soovidele ei vastanud. Järgmine kord paremini!

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad