Noorte liikmemaks tõusis!

Jaanuaris andsime teada, et klubi juhatuse koosolekul otsustati 2017. aasta jooksul liikmemaksu tõsta. Andmaks lastevanematele aega sellega arvestamiseks, nihutasime muudatuse septembrisse. Nüüd on see aeg käes!

Palun tutvu klubi uuendatud sisekorraeeskirjaga ning liikmemaksu tabeliga. Väljavõte klubi sisekorraeeskirjast:

1.4 Alates 01.09.2017 on liikmemaksud vastavalt 20 EUR kooliealine liige ja 10 EUR lasteaiaealine liige. Soodushinda saavad taotleda kahe või enama kooliealise trennilapsega või vähekindlustatud pered.

Detailsema liikmemaksu hindade tabeli leiad siit.
Liikmemaksu soodustuse taotluse leiad siit.

Liikmemaksu soodustuse taotlemise tähtaeg 2018. aastaks on 31.12.2017. Kui taotled soodustust juba perioodiks september-detsember 2017, siis täida taotlus hiljemalt 05.09.17.

NB! Alates 01.09.17 on eelnevalt kehtinud soodustused tühistatud. Kõikidel liikmemaksu soodustuste soovijatel perioodiks 2017/18 tuleb taotlus uuesti täita!

Terminoloogiat: trennitasu vs. liikmemaks?

Sõna “trennitasu” kasutamine on tekitanud segadust seoses suviste trenniperioodidega. See on jätnud mulje, et lapse trennis mitte käimise korral on võimalik trennitasu mitte maksta. Kuna klubi sisekorraeeskirjas oleme korrektsemalt kasutanud sõna liikmemaks, siis vältimaks edaspidist segadust, lõpetame termini “trennitasu” kasutamise.

Lühidalt, liikmemaks tähendab, et kui oled klubi liige, tuleb tasuda igakuiselt liikmemaksu, olenemata trennis osalemisest. Detailsemalt loe sisekorraeeskirja punkti 1.5.

Täname mõistva suhtumise eest
Pärnu JK Poseidoni juhatus

Arhiiv

Kategooriad