Novembri esimene Pärnu-Jaagupi turniir edukalt mängitud!

5. novembril algasid iga-aastased traditsioonilised Pärnu-Jaagupis Pärnumaa Jalgpallikeskuse poolt korraldatavad turniirid. Esimeseks turniiriks oli 2010 sündinute turniir, kus JK Poseidon osales kolme võistkonnaga.

Kuna turniiril mängisid 6-7-aastased lapsed, siis tulemusele liigset rõhku loomulikult ei asetatud. Siiski mängiti kõik kohad välja, et rohkem võrdseid mänge saada. Turniiril osalesid treener Nilsi võistkond Kilingi-Nõmmest (Poseidon I), treener Priidu võistkond Arest (Poseidon II) ning treener Joonase võistkond Sindist (Poseidon III). Iga võistkond sai 5 mängu ja palju erinevaid uusi kogemusi.

Kõik Poseidoni võistkonnad koosnesid minimaalselt kahest vahetusest, kus kõik said võrdselt mängida. Finaali seekord väikesed merejumalad ei jõudnud, aga kolmanda koha saavutas Poseidon III võistkond. Väravaid lõid kõik võistkonnad ja näiteks Poseidon I tegi arengut silmas pidades sisuliselt ideaalse turniiri, kus võideti 2 mängu, viigistati 1 ja kaotati 2 mängu – tõeline tasakaal.

Kuna kaugemas tulevikus hakatakse mängima ühes võistkonnas, siis on oluline, et erinevatel turniiridel saaks rohkem koos aega veeta. Nii mõnedki erinevatest kohtadest pärit lapsed said turniiri käigus headeks tuttavateks.

Täname kõiki kaasa elama tulnud lapsevanemaid!

Foto: Anton Anufriev

Pärnu-Jaagupi turniirid jätkuvad Poseidoni jaoks 18. ja 19. novembril, kui võistlustulle astuvad 2006 – 2008 sünniaastatega lapsed.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad