Oskari Veod toetab Poseidoni noortetööd

Pärnu JK Poseidoni kogukond kasvas taaskord liikme võrra, kui meie noorte tegemistesse otsustas panustada transpordi- ja logistikaettevõte Oskari Veod.

Nii nagu meie tahame jalgpallis olla paremad kui eile, tahavad Oskari Veod pakkuda igale oma kliendile parimat teenust. Punktist A punkti B jõuavad paljud, aga täpsus, kiirus ja korrektsus on äärmiselt olulised. Nii transpordis kui ka jalgpallis.

Vaata ka Oskari Veod kodulehte!

“Teeb ainult rõõmu, kui pingutusi märgatakse. Oskari Veod jõudis meieni läbi noorte ja tänase seisuga saab neist Poseidoni noortetöö üks suurimaid toetajaid,” lausus klubi turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Ivar Lepik.

“Täna näeme, et meie sisuliselt esimesed noored on välja jõudnud U17 Eliitliigasse ehk Eesti omaealiste absoluutsesse paremikku. Järelikult oleme midagi juba teinud õigesti, aga see ei ole hetk loorberitele peesitamiseks. Koos edasi!”

Ütleme siinkohal aitäh ka meie pikaaegsetele toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, Nord Homes, 7element, Saku Läte, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad