Palju võitlust, vähe punkte

Jalgpall ei paku alati seda, mida väärid – möödunud nädalavahetusel pidime hoolimata tugevast pingutusest ikka ja jälle tunnistama vastaste paremust.

Ainsa võidu tõid koju U12 ehk 2012 poisid, kes alistasid kodus tasavägises lahingus Raplamaa JK 1:0. Tublid! U14 I jäi võõrsil 0:2 alla WJK Santosele, U14 II kodus 1:3 FC Florale.

U16 kaotas võõrsil FC Tallinnale 0:3, algus läks aia taha: skoor oli vormistatud esimese 11 minutiga. Positiivse poole pealt kutsuti meie poisid nädala keskel taas sinisärki kandma: treeningpäeval läksid nad omavahel vastamisi, Johann Gregor Allas U16 ja Kaarel Kahro U15 koondise poolel.

Tulise duelli pidas maha esindusmeeskond, kui koduses derbis haarati Pärnu Vapruse U21 võistkonna vastu avapoolajal 2:0 eduseis, väravate autorid Romek Kašulin ja Joonas Einfeldt. Lõpuks jäid liiga liidrid aga 3:2 peale, kusjuures kaks nende väravat sündisid penaltist.

Keskkaitses 90 minutit mänginud Taavet Allikas: “Raske mäng. Enne mängu algustki olid kõik tegurid meie vastu, aga see meid ei heidutanud. Võitluse käigus saime näidata, et suudame isegi neist jagu saada, aga seekord jäi jõust puudu, et edu kindlustada.”

Uuel nädalal ootab esindust sõit Raplasse, kus vastaseks kohalik esindus – tule ja toeta meid reedel kell 18.30 Rapla Kesklinna Kooli staadionil!

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.