Pealinn tuleb üha lähemale

Ootus on, et ühel päeval jõuab kohale ka Rail Baltic, aga seni annab parimaid tulemusi treeningutel tehtud järjepidev töö.

Möödunud laupäeval lõppes kolmanda etapiga pealinnas Nõmme Talveliiga, kus osales meie 2014 võistkond. Nii nagu esimesel ja teiselgi mängupäeval, olid merejumalad ka nüüd esikolmikus; kolmas koht teeniti seekord nõnda, et ühtegi mängu ei kaotatud ja endale ei lubatud lüüa ainsatki väravat!

Esimesed kolm mängu lõppesid 0:0 viigiga: esmalt Kalevi Krattide, siis Tabasalu JK ja viimaks FC Tiigritega. Eelviimases mängus alistati Nõmme United 4:0, turniir lõppes aga veel ühe nulliringiga FC Infoneti vastu. Esimese etapi teine ja kaks kolmandat kohta andsid meile ka Talveliiga kokkuvõttes tubli kolmanda koha.

Peatreener Joonas Einfeldt: “Taaskord turniir, kus näitasime oskust mängida hästi, paraku tuleb jätkuvalt kõvasti vaeva näha realiseerimisega. Peamine rõõm seisneb aga selles, et viimasel kolmel turniiril, kus on võistkonda esindanud kokku üle 20 erineva mängija, oleme jäänud löömatuks. Jah, viike on olnud ülipalju, aga siit on järgmine samm juba suhteliselt lühike. Selleltki turniirilt puudus mitu võistkonna olulist lüli, aga sellele vaatamata jäi mäng samasuguseks.”

Kahel päeval pani Haapsalus vingelt Fra Mare Cupil osalenud 2010 ehk U15 võistkond. Kuueses alagrupis viigistati laupäeval Tallinna Kalevi Mustaga (0:0) ja alistati siis FC Flora (4:1) ja Kalevi Sinine (2:1). Pühapäeval alistati 2:0 nii Läänemaa JK kui ka Flora 2011, mis tähendas kokkuvõttes kõige napimalt – tänu ühe võrra paremale väravate vahele – turniiri esikohta!

Peatreener Martin Kuldmägi: “Tsiteeriks siinkohal klassikuid ja ütleks, et rünnak võidab mänge, kuid kaitse võidab tiitleid. Hea meel oli kõrvalt näha, kuidas võistkondlik kaitsetegevus tõi edu. Tublid poisid!”

Esindusmeeskond pidas oma viimase Taliturniiri kohtumise võõrsil Raplamaa JK-ga. Avapoolaeg lõppes seisul 0:0, vastased avasid aga 50. minutil skoori. Kahjuks lubasime viimase veerandtunniga vastasel veel viiel korral skoorida ja jätsime ise penalti realiseerimata, lõppseisuks seega 0:6.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, TeamSpirit, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad