Põnev päev Läti Jalgpallikeskuses!

27. aprillil käisid JK Poseidoni noormängijad Häädemeeste Keskkooli poolt korraldatud jalgpallipäeval Lätis Staiceles, kus asub Läti Jalgpalliliidu keskus. Võistlustules olid neli võistkonda: 2002, 2004, 2005 ja 2008 sündinud.

Mängud olid väga põnevad, aga peamine oli siiski kogemuste omandamine ja ägeda väljasõidu tegemine. Keskus on seal võimas ja kindlasti oli kõigile mängijatele uus ja huvitav kogemus.

Lätis kolme võistkonna juhendajana tegutsenud Martin: „Saime sealt väga huvitavad välismängu kogemused. Võib öelda, et sel korral olid sportlikud eesmärgid pigem tagaplaanil. Mängijatele oli huvitav näha Läti Jalgpalliliidu keskust, kus oli 4 muruväljakut ja 1 suurepärane kunstmuruväljak, kus ka mängisime. Lisaks olid vastasteks spordikooli õpilased, kel peamine tähelepanu lähebki jalgpallile ja kes elavad spordi elurütmis. Tulemused polnud samuti sugugi pahad. 2005 võistkond ei jätnud vastastele võimalustki, võites kindlalt. 2002 ja 2004 vanustes olid mängud keerulisemad ja seekord jäädi kaotajaks, aga nagu öeldud, ei olnud seekord eesmärgid niivõrd sportlikud. Väravaid löödi igas mängus ja emotsioon on kindlasti positiivne.“

2008 võistkonna treener Joonas arvas järgmist: „Martin võttis päeva korraldusliku poole igati hästi kokku. Jalgpalli alaselt oli 2008 vanuse mäng ääretult põnev ja pingeline. Mitte üheski teises mängus ei vilistatud nii palju vigu, kui väikeste mängus. Nii võitlust kui ka kvaliteeti oli mõlemal poolel väga palju. Veel minut enne lõppu juhtisime 8:7 ja kuigi lõpuks pidime alla vanduma 8:9, siis oli mäng suurepärane. Mängisime harjumatult suurel väljakul, mis füüsiliselt oli raske, aga poisid tulid sellega väga hästi toime. Eriti head meelt teeb fakt, et meie 8 väravat lõid lausa 6 erinevat mängijat.  Kahjuks video peal neid seekord ei õnnestunud saada.“

Tänud Häädemeeste Keskkoolile päeva organiseerimise eest ja Aloja Jalgpallikoolile/Läti Jalgpallikeskusele meie suurepärase võõrustamise eest! Oli mõnus!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad