Poseidon alustab võitlust liigavõidu nimel!

Pärnu JK Poseidoni esindusvõistkond alustab oma järjekorras neljandat hooaega meistrivõistlustel kodumänguga JK Kernu Kadaka vastu. Mäng toimub sel pühapäeval, 2. aprillil kell 19.30 Pärnu kunstmurustaadionil.

Võib julgelt välja öelda, et sel korral on küll liigavõit iga poseidonlase jaoks selge siht ja unistus, mille kallal pikalt vaeva nähtud. Terve eelmine hooaeg koguti hoogu ja harjuti kolmanda liigaga, sel aastal on tehtud detsembri keskpaigast ettevalmistust nii saalis, keerulistes oludes kunstmurul kui ka käidud esmakordselt välislaagris Tšehhis. Lisaks on mängitud ka mõned sõpruskohtumised, kus muuhulgas oldi üle Santose duubelvõistkonnast, kes pallib meist liigaaste kõrgemal.

Võistkonnaga rivistuses on ka mõned uued nimed, eesotsas Siim Mäeotsa, Madis Tammsaare, Taisto Rannametsa ja Reimo Saaliga. Lahkunuid palju ei ole, kõige märkimisväärsem on Taavi Tamme liitumine Pärnu JK-ga. Tundub, et esindusvõistkonna seis on üsna hea, aga mida arvab asjast esindusmeeskonna mänedžer Silver Lulla?

Silver Lulla: “Oleme uue hooaja eel optimistlikud. Meeskond on kenasti balansis ning meeskonnavaimu turgutamine Tšehhis tuli kenasti välja. Olen kindel, et läheme esimesele mängule publiku toetusel suure energiaga ja toome kõigile toetajatele rõõmu!”

Poseidoni liigakaaslasteks kolmandas divisjonis on 11 võistkonda: Läänemaa JK, Rummu Dünamo, FC Lelle, FC Zenit Tallinn, FC Kose, JK Kernu Kadakas, Pakri SK Alexela, Kärdla LM, Raplamaa JK II, Lihula JK ja Tallinna FC Castovanni Eagles. Esimeses voorus mängitakse Kernu Kadakaga, kellega madistasime eelmisel hooajal kolmel korral ning võtsime kolm võitu, kuid nagu ajalugu on näidanud, pole eriti esimeste voorude mängudes midagi kindlat.

Ootame kõiki poolehoidjaid pärast klubi sünnipäeva, mis algab Raeküla Vanakooli keskuses kella neljast, staadionile omadele kaasa elama!

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad