Poseidon alustas koostööd FYSIOwell stuudioga

Alates detsembrist kaasasime esindusmeeskonna treeningutele teadmisi väljastpoolt, sõlmides koostööleppe füsioteraapiateenuseid pakkuva FYSIOwell stuudioga.

Koostöö esimeses faasis külastab füsioterapeut Liisu Rõigas kord nädalas esindusmeeskonna treeninguid, kus valmistab mängijad treeninguks ette ning tegeleb hiljem eraldi nendega, keda kimbutavad vigastused. Samuti on võimalik klubi noorematel mängijatel vajaduse korral füsioterapeudi teenuseid kasutada.

Poseidoni tegevjuht ja esindusmeeskonna peatreener Martin Kuldmägi: “On ainult rõõm ja au tervitada Liisut Poseidonisse. Stabiilne koostöö professionaalse füsioterapeudiga on osa suuremast protsessist, mille eesmärgiks on klubi esindusvõistkonna kõrgemale tasemele viimine. Soovime pakkuda oma mängijatele võimalikult head treeningkeskkonda ning on ainult elementaarne, et aastal 2023 töötavad jalgpallurid käsikäes füsioterapeudiga.”

FYSIOwell stuudio asutaja Liisu Rõigas on omandanud füsioteraapia eriala magistriõppe Tartu Ülikoolis ning omab füsioterapeudi kutsetunnistuse kõrgeimat taset (tase 7). Ülikooli lõpetamise järel on ta läbinud praktika Saksamaal ning osalenud erialastel koolitustel nii eestis kui ka välismaal.

* * *

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Oskari Veod, Hevo Tehnika, SW Energia, Presto bussid, Teamsport.ee, FIFAA, Fermid.ee, 7element, Saku Läte, Estonian Football Podcast, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit, Raeküla Vanakooli Keskus ja Eesti Jalgpalli Liit.

Tark mäng, tark klubi!

Arhiiv

Kategooriad