Poseidon – U14 lõunatsooni võitja 2021

Poseidoni U14 võistkond kindlustas möödunud nädalavahetusel oma vanuseklassi II liiga lõunatsooni võidu ja jätkab nüüd lahinguid A-tasandil.

Kuigi koht lõunatsooni kahe parema seas ja sellega kaasnev pääse A-tasandile oli kindlustatud juba enne viimast vooru, maitseb liigavõit alati paremini ja selle vormistas U14 stiilselt: Tartus alistati WJK Santos 8:2, kübaratriki skoorisid nii Magnus Hartwich kui ka Riston Kiviselg.

Kümnest mängust teeniti lõpuks üheksa võitu. Sama saldoga lõpetas ka Tartu Tammeka, ent omavahelise mängu võitsime 7:0 ja seega ka liiga. A-tasandil kohtutakse Tammeka, Pärnu JK, Narva Transi, FC Tallinna, Raplamaa JK, Keila JK, Kohila Püsivuse, Saku Sportingu ja Tallinna Kalevi noortega, ees ootab veel üheksa matši.

U14 peatreener Joonas Einfeldt: “Tõsisem hooaeg alles nüüd algab, aga liigat võita on alati tore ja kiitus mängijatele selle eest. Nüüd on vaja auru veel juurde panna ning võiduemotsiooni pealt peaks selleks jõudu olema küll ja veel.”

Seni vaid võite tunnistanud U16 jätkab kaotuseta, kuid koperdas kahel korral: kolmapäeval lepiti 1:1 viiki Raasiku Joker/Türi ÜM-iga, pühapäeval samuti 1:1 TJK Legioniga. Hullumeelne graafik – viis mängu 15 päevaga – on nüüd aga õnneks selja taga ja poisid saavad korraks jõudu koguda.

U12 võistkonnad pidasid nädalavahetusel kaks tasavägist mängu: üks võistkond alistas 2:0 Raasiku Jokeri, teine kaotas napilt 1:2 Läänemaa JK-le.

Kehvasti käis meeskondade käsi. Duubel lõpetas hooaja esimese poole kolmapäeval 1:5 kaotusega Eston Villa duublile ja jätkab lahinguid C-tasandil, esindus andis aga Märjamaal 90. minutil viigi käest ja kaotas 1:3.

Esindusmeeskonna juhendaja Ivar Lepik: “See on paraku jalgpall. Esimesel poolajal kõik toimis, kuid jäime õnnetust omaväravast 0:1 kaotusseisu; teisel poolajal mäng ei sujunud, ometi lõime värava tagasi ja jahtisime võitu. Andsime aga hoopis taas viimastel hetkedel rumalalt punkte ära. Suudame paremini.”

Ütleme aitäh ka toetajatele: Kodu Kuubis, Põhuplaat.ee, Hevo Tehnika, SportAeg, Presto bussid, Teamsport.ee, Fermid.ee, 7element, AV Travel, Pärnu linn, Pärnumaa Spordiliit ja Eesti Jalgpalli Liit.